Актор Майкл Б. Джордан — про новий фільм «Судити по совісті», Брі Ларсон і Джеймі Фокса

Cosmo

16 cічня в прокат виходить драма «Судити по совісті» (Just Mercy). Фільм із Майклом Б. Джорданом («Чорна пантера»), Брі Ларсон («Капітан Марвел») і Джеймі Фоксом («Джанґо вільний»).— це новий проєкт студії Warner Bros. Pictures.

Стрічка, заснована на реальних подіях, розповість про молодого адвоката Браяна Стівенсона (Майкл Б. Джордан), який присвятив своє життя боротьбі за справедливість. Після закінчення Гарварду Браян мав можливість влаштуватись на прибуткову роботу. Проте замість цього він їде до Алабами, щоб захистити неправомірно засуджених і тих, хто не отримав належного захисту. У цьому йому допомагає місцева адвокатка Єва Анслі (Брі Ларсон). Один з перших і найважчих випадків у кар’єрі Браяна – справа Волтера МакМіллана (Джеймі Фокс). У 1987 році його засудили до смерті за вбивство 18-річної дівчини, хоча були докази, які доводили невинуватість МакМіллана. А єдине свідчення проти нього надав злочинець, який мав мотив збрехати.

Читай ексклюзивне інтерв`ю Майкла Б. Джордана та купуй квитки на найближчий сеанс «Судити по совісті».

Де ти вперше почув про роботу Браяна Стівенсона та книгу «Судити по совісті» і чому вирішив узяти участь у проєкті як актор та продюсер?                    

Уперше я дізнався про Браяна Стівенсона з книги «Судити по совісті». Коли я почув його виступ на TED Talk, я зрозумів, що відстав і мав би дізнатися про нього та його роботу значно раніше. Він був живим героєм нашого часу, який боровся за справедливість та рятував життя десятиліттями. Через це я хотів взятися за цей проєкт якомога швидше. Я послухав аудіокнигу «Судити по совісті» та почув, як Браян розповідає власну історію. Є щось у тому, як він говорить, щось унікальне, властиве лише йому. Він привносить людяність, оптимізм, змушує тебе думати та відчувати щось. Я знав, що маю долучитися до цього проєкту. Я усвідомлював важливість того, що робив Браян, і думав про те, як цей фільм міг би змінити свідомість людей.

Мені пощастило, що я мав можливість зрозуміти його [Браяна], поставити йому запитання, дізнатися про нього більше завдяки людям, які його оточували та добре знали його сильні та слабкі сторони. Це було моїм основним джерелом інформації. Я хотів показати, ким насправді була ця людина. До того ж мені сподобався сценарій Дестіна Деніела Креттона.

Як, на твою думку, цю американську історію сприйме міжнародна аудиторія?

Думаю, дискримінація існує по усьому світу. Я вірю, що люди, які знають, як це — жити у громадах, пригнічених системою, незалежно від раси, віри і кольору, зрозуміють, що ми хотіли донести. Ця історія про людей, про правду та брехню. Тому кожен, у кого є певний моральний компас, має зрозуміти цю історію.

Разом із тим, цей фільм сповнений надії та оптимізму. Люди мають відчувати, що вони щось значать, що вони можуть щось змінити та допомогти. Цей фільм показує, як одна людина може змінити щось.

Як продюсер і актор, скажи, що режисер Дестін Деніел Креттон додав у проєкт?

Дестін додав аутентичність та досвід із реального життя. Фільми, які він робив раніше, змушують людей думати та відчувати. Як режисер він дуже легко йде на контакт, готовий вислухати, але прислуховується насамперед до самого себе. Він відчуває, коли він правий, та знає, як виграшно подати історію та персонажів. Думаю, Дестін — ідеальна людина для роботи над таким фільмом.

Чи можеш ти розповісти про роботу із Джеймі Фоксом та стосунки, які розвивалися між Браяном та його клієнтом Волтером МакМілланом?

Перш за все, Джеймі — надзвичайний актор та один з моїх менторів; той, на кого я рівнявся довгий час. Часом у тебе є друзі-актори, і ви говорите одне одному: «Колись ми обов’язково попрацюємо разом». Але це ніколи не трапляється. Я радий, що в нас вийшло. Коли ти працюєш із друзями, легше зіграти напругу та конфлікт, тому що ви достатньо комфортно почуваєте себе один з одним. Завжди є певна хімія та зв’язок. Це те, що відчувалося у наші перші кілька зустрічей із Браяном Стівенсоном та Волтером МакМілланом. Браян мав довести цьому чоловіку, що він не просто якийсь адвокат, а той, хто може змінити щось. Це був дуже потужний момент у житті  Браяна та Волтера, який показав Браяну Стівенсону, хто він та який він адвокат. Ми хотіли зобразити саме це на екрані.

Браян має союзницю — Єву Анлслі. Як було працювати із Брі Ларсон?

Це був мій перший досвід роботи з Брі, хоча ми були знайомі раніше, з часів наших перших зйомок — я тоді промотував «Станцію Фрутвіль», а вона була у «Короткому терміні 12». Тоді ми й познайомились. Вона надзвичайна акторка, дуже розумна, ставить правильні запитання. Крім того, вона справжня активістка, яка бореться за зміни. Насправді, я можу говорити про неї дуже довго. Тож підтримати цей новаторський дух та особистість Брі та вкласти це у персонажа Єви Анслі було надзвичайно розумним кроком Дестіна для фільму. Стосунки Єви та Браяна дуже важливі у фільмі. І Брі ідеально впоралась із цією роллю.

4 5 1
Фото: Warner Bros., IMDB, Getty Images
Спецпроекты

Антонио Лукич («Мої думки тихі») — о юморе, фрилансерах и работе с Ирмой Витовской

Интервью с режиссером комедии, на которую ты просто обязана сводить свою маму. 

Loading...
Звезды / Интервью
Надо прочитать

Режисер, за яким варто стежити наступні 20 років: Наріман Алієв («Додому»)

Переможець в категорії «Кіно» спеціального проєкту до 20-річчя Cosmopolitan. 

Музична виконавиця, за якою варто стежити наступні 20 років: Стасік

Переможниця в категорії «Музика» спеціального проєкту до 20-річчя Cosmopolitan.  

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.