Фарбування як у Дуа Ліпи — гарячий тренд 2024 року

Повториш?


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @dualipa

опубліковано: 16 квітня 2024

Дуа Ліпа — не просто співачка, а справжній культурний феномен. Образ на сцені та в житті обдарованої британської артистки, що увійшла до списку 100 найвпливовіших людей світу за версією журналу Time, настільки ж яскравий, наскільки виразний її голос.

У відеокліпі на пісню Houdini, першому синглі майбутнього альбому Radical Optimism, Дуа Ліпа продемонструвала новий, червоний колір волосся. І це — не тимчасовий look для знімань, а цілком новий імідж, який ми бачимо і в останньому кліпі на пісню Illusion, знятому відомою українською кліпмейкеркою Таню Муіньо. 

В ефірі радіошоу Smallzy’s Surgery в листопаді 2023 року попзірка зауважила:

«Коли я працювала над цим альбомом, я постійно бачила червоний колір. Я не знаю, як це пояснити, але в певному сенсі я чула звук у кольорі. Червоний був постійною темою. Я думаю, що червоний колір має багато енергії. Це любов. Це пристрасть. Він буває таким різним».

Глибокий червоний колір, що нагадує про розкішні локони Русалоньки з класичної анімації Disney, однаково пасуватиме і довгому, і короткому волоссю. Він сам по собі виступає оригінальним акцентом в образі, з яким і зухвалий, і романтичний аутфіт привертатимуть додаткову увагу. Фарбування перегукується з фешн-трендом на total red і б’юті-трендом cherry cola makeup.

Ідучи до колориста, визначся з бажаною температурою відтінку — наскільки теплим чи холодним має бути колір, аби пасувати саме тобі. Та враховуй, що при штучному та природному освітленні, в приміщенні та на сонці відтінок може «грати» по-різному. Наважишся на б’юті-експеримент, надихнувшись однією з головних трендсетерок наших часів?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ