Timeless classic: повторюємо макіяж Наталі Портман із червоного хідника

Вишуканий вечірній макіяж у стилі зірки


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Офіційні сайти брендів, Instagram-акаунти

опубліковано: 9 червня 2024

Сьогодні, в день народження однієї з найвідоміших акторок сучасності Наталі Портман, пропонуємо роздивитися і відтворити її мейк із 81-ї церемонії вручення премії «Золотий глобус».

@lisastoreymakeup

Наталі Портман — багаторічна амбасадорка дому Dior. Візажистка Ліза Сторі, яка працює із зіркою та фарбувала її на івент, поділилася, що макіяж акторки перегукується з дизайном сукні Dior, що, своєю чергою, абстрактним різнобарвним принтом нагадує про картину імпресіоніста Клода Моне «Сад художника в Живерні», написану 1900 року й нині представлену в музеї д’Орсе в Парижі.

Клод Моне, «Сад художника в Живерні», 1900 рік 

@dior

Класичний вечірній макіяж очей у коричневій гамі доповнений тендітними рожево-ягідними відтінками румʼян і помади.

@lisastoreymakeup

Засоби, якими фарбували зірку, ми можемо бачити на фото, яке розмістила візажистка, серед них: палетка тіней Dior Backstage Eye Palette 001 Warm Neutrals, румʼяна Rosy Glow 015 Cherry і 006 Berry та бальзам для губ Dior Addict 006 Berry. Проте цей look напрочуд універсальний, і засоби для його створення легко знайти в косметичці, якщо ти маєш базову палетку, румʼяна з прохолодним підтоном і нюдово-рожеву помаду, бальзам або відтінювальний блиск.

1. Вирівняй колір обличчя за допомогою консилера і тональної основи з мʼяким матовим або сатиновим фінішем. Tips and tricks щодо нанесення тону ти знайдеш тут.

2. Оформ брови — домалюй волосинки в разі потреби й зафіксуй їх гелем, воском або тушшю, акуратно уклавши по лінії росту й зачесавши догори. Упізнавана форма брів Наталі Портман — це чітко окреслені прямі стрімкі брови, без вигину.

3. Нанеси праймер для повік і дай йому просохнути пару хвилин. На пухнастий пензлик набери матові тіні нейтрального коричневого відтінку й легкими рухами нанеси їх у складки рухомих повік і трохи вище за них, витягуючи форму розтушовування до скронь. Ретельно пропрацюй цю зону включно з внутрішніми куточками очей.

4. На цей же пензлик або інший, більш мініатюрний і пухнастий, набери темніший відтінок матових тіней і поглиб розтушовування — нанеси його на меншу площу, ніж попередній, і зосередься на зовнішніх куточках очей та складках повік, створюючи плавний градієнт. Таким чином мейк стане структурованим і виразним. 

@natalieportman

5. Профарбуй простір між віями темно-коричневим або чорним олівцем, по всьому контуру очей включно з нижніми повіками.

6. На нижніх повіках по лінії росту вій відтушуй олівець пласким пухнастим пензлем з темними тінями. А край згладь світлішим відтінком, проте не розтушовуй занадто низько, аби не зробити погляд утомленим. Розтушовування на нижніх повіках є дзеркальним відображенням верхніх — від темного до світлішого.

7. На рухомі повіки пальцем або пласким пухнастим пензлем нанеси шимерні тіні чи спаркл у відтінку ігристого вина. Плавно підтушуй його, аби колір «входив» у інші відтінки. Нанеси сяйливі тіні чи хайлайтер у внутрішні куточки очей.

8. Промалюй чорним лайнером стрілки — твої рухи мають бути легкими і точними, щоб їхні кінчики вийшли гострими. Нанеси обʼємну туш для вій.

@lisastoreymakeup

9. Обʼємним пензлем мʼяко підкресли вилиці засобом для скульптурування чи бронзером. Нанеси румʼяна — як ми бачимо на фото, схема нагадує трендову техніку boyfriend blush, при якій румʼянець створюють ближче до центру обличчя, аби досягнути ефекту свіжості та природності. Зверни увагу на румʼяна Itʼs a Date Blush у rosy відтінку Big Date від theBalm.

10. На губи нанеси сяйливу нюдово-рожеву помаду або блиск-бальзам: наприклад, Lipper від українського бренду Lipss у відтінку Rose.

@lipss.care

Готова приміряти цей образ?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ