«Долоньці щастя» — 20 років. МакДональдз запустив ювілейну благодійну кампанію, щоб підтримати Сімейні кімнати в дитячих лікарнях

Твоя жизнь / Lifestyle
27 августа 2021
Cosmo

Цьогоріч долучитися до легендарної благодійної програми МакДональдз в Україні можна буде з 27 серпня до 30 вересня 2021 року. Зібрані кошти підуть на підтримку Сімейних кімнат, які облаштовує й утримує «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», щоб батьки мали змогу бути поруч із дітьми під час довготривалого лікування.

Жовто-біла паперова долонька, благодійний символ компанії МакДональдз, який раз на рік можна придбати в ресторанах мережі, цього року відзначає свій ювілей — 20 років. Останні п’ять із них компанія допомагає збирати кошти для «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні», благодійної організації, яка створює та підтримує програми, що безпосередньо покращують здоров’я та благополуччя дітей.

Спільна мета МакДональдз і Фундації — відкриття й утримання Сімейних кімнат у найбільших державних дитячих лікарнях. Сімейні кімнати Рональда МакДональда дають змогу рідним бути поруч з маленькими пацієнтами й доглядати та підтримувати їх. У цих кімнатах батьки й родичі дитини можуть перепочити, поспілкуватися і погратися з малюком, задовольнити свої базові потреби в гігієні, сні чи харчуванні, — майже як вдома. Перебування для рідних безкоштовне. Наразі Сімейні кімнати є у 5 дитячих лікарнях у Києві, Львові, Сумах, Харкові та Вінниці. За п’ять років ці кімнати безкоштовно відвідали більше 70  тисяч разів — батьки, сестрички і братики, бабусі та дідусі маленьких пацієнтів.

Цього року допомогти родинам бути поруч можна з 27 серпня до 30 вересня. Спеціально для «Долоньки щастя» МакДональдз підготував серію фірмових сувенірів на вибір. Серед них традиційно  — паперова долонька. А ще  — брендований блокнот із переробленої сировини; наліпки з написами; металеві значки для одягу у вигляді стаканчика кави, Хепі Міл, Біг Мак або долоньки; тематичний брелок для ключів; шкарпетки у фірмових кольорах МакДональдз, а також донат у вигляді серця. Усе це вже можна придбати у будь-якому ресторані МакДональдз — на касі чи у терміналах, на МакДрайв, через експрес-вікно або сервіс доставки, додавши обраний сувенір до замовлення.

МакДональдз — партнер-засновник і найбільший корпоративний благодійник «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні». За час співпраці МакДональдз передав Фундації в Україні 46 млн гривень, а щороку під час дії програми «Долонька щастя» додає свій внесок до зібраної суми у ресторанах. У 2020 році завдяки «Долоньці» благодійні внески на користь Фундації склали рекордні 9,6 млн грн, об’єднавши зусилля понад 20 мільйонів українців. А до підтримки «Долоньки щастя» у різні роки приєдналося багато відомих українців: гурти Kazka і Onuka, артисти Dzidzio і Світлана Тарабарова, блогери Майкл Щур, Олександр Педан і Олексій Дурнєв, телеведучі Марічка Падалко, Лілія Ребрик, Анатолій Анатоліч та інші.

Інформацію про збирання коштів та остаточну суму благодійного внеску на користь Фундації оприлюднять після завершення програми на mcdonalds.ua.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама
Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Cherchez la femme: 5 вещей, которым стоит научиться у француженок

С нашими подсказками ты станешь круче любой парижанки!

Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

30 вещей, которые нужно сделать до 30 лет

Сколько пунктов ты уже выполнила?

Loading...

Астрологический прогноз на неделю, 6-12 сентября

На этой неделе самыми актуальными будут две темы: отношения и деньги.

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

10 важливих речей, які варто зробити цієї осені кожній

Для краси, здоров’я та гарного настрою!

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Астрологический прогноз на неделю, 23-29 августа

Неожиданности и сюрпризы закончились, все возвращается в привычный режим.

Гороскоп

Астрологический прогноз на неделю, 16-22 августа

Экспериментируем, креативим и смотрим в светлое будущее. 

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.