Де придбати: стильний бомбер на весну 2024

Стильні та практичні варіанти на кожен день


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @brunabear

опубліковано: 22 березня 2024

Коли ми говоримо про стильний завершений образ ― все має значення. І правильні окуляри, і прикраси, і тим паче ― верхній одяг. Який обрати навесні 2024? Розглядаючи тренди верхнього одягу, важко обрати, з чим йти в новий теплий сезон. Якщо тебе цікавлять не лише модні, а й універсальні та практичні варіанти ― тобі точно потрібні класичне пальто, тренч та класний бомбер.

Більш спортивний варіант верхнього одягу, бомбер, — насправді дуже багатофункціональний. На щодень він класно поєднуватиметься з джинсами та широкими штанами. Звичайно, легко доповнить будь-який образ у спортивному стилі. А коли хочеться експериментів: приміряй таку модну куртку з більш класичним одягом або романтичними сукнями та мініспідницями, міксуючи стилі та настрої.

@chloehayward_

Які моделі бомбера актуальні навесні 2024? Бренди пішли далі класичної плащівки та експериментують з матеріалами. Сьогодні можна знайти вдалі варіанти бомберів зі шкіри, замші та легкі текстильні варіанти. Щодо фасону ― тут також є простір для фантазії, грайся з пропорціями та об'ємами. Оверсайз бомбер на весну ― вже ніби нова класика. Інші актуальні варіанти: бомбери з гострим комірцем або ж вкорочені моделі.

@brunabear

Якщо ти досі не обрала свій ідеальний бомбер на весну 2024, ми зібрали для тебе найкращі варіанти від українських та світових брендів:

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ