Instagram-хіт: наймодніший купальник літа-2024, який заполонив соцмережі

Така модель може виглядати по-різному: елегантно або ж грайливо та романтично


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @mihamcqueen

опубліковано: 4 липня 2024

Реклама

Купальник, безумовно, головна покупка сезону. Тренди купальних костюмів улітку 2024 року дозволяють класно поекспериментувати із цим предметом гардероба, не обмежуючись базою. Так, модні купальники літа-2024 — це елегантні моделі в естетиці old money в чорно-білій колірній палітрі, милі та дещо наївні моделі, натхнені cottagecore: з рюшами та ніжними принтами.

Серед гарячих трендів ― анімалістичний принт: леопард або ж зебра. Окрема тенденція ― асиметричні суцільні купальники, моделі з драпіруванням та цікавими вирізами (більше ― вивчай тут).

@leoniehanne

Проте є один купальник, за яким улітку 2024 року полюватимуть усі модниці. Він уже заполонив Instagram-акаунти стильних fashion-інфлюенсерів та абсолютно точно стане родзинкою і твого гардероба для відпочинку. Це купальний костюм, декорований об’ємними квітами.

@mihamcqueen

Така модель може виглядати по-різному: елегантно або ж грайливо та романтично. Ми зібрали для тебе найкрасивіші варіанти від блогерів. Надихайся та шукай свій ідеальний купальник на літо-2024!

@mihamcqueen

@sophiess

@lailaszaranek

@saskiateje

@noitsmarie

@hannaschonberg

@mihamcqueen

@_jeanettemadsen_

@saskiateje

@hannaschonberg

 

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ