Трендове взуття на літо 2024 року: ці пари вже полюбили всі інфлюенсери

Балетки, сандалі, в’єтнамки та інші актуальні моделі, які доповнять будь-який образ


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @juliesfi

опубліковано: 8 травня 2024

Менш як місяць лишилося до офіційного початку спекотного сезону. Ти вже, напевно, встигла оновити власну колекцію легких суконь, тепер — черга обрати стильне взуття на літо 2024 року. На які моделі варто звернути увагу? Ми проаналізували подіумні тренди сезону SS’24, а також образи найстильніших дівчат з Instagram та вже готові поділитися своїми знахідками з тобою.

Звичайно, очолюють список трендового взуття літа-2024 балетки, які зараз бачимо буквально всюди. Від базових моделей у спокійних відтінках — беж, молочний, чорний — до трендових яскраво-червоних, шоколадних балеток або моделей кольору металік.

@josefinlavold

COOSH

Дизайнери та бренди також продовжують експериментувати з фактурами взуття. Серед гарячих трендів взуття на літо-2024 — в’язані балетки, атласні моделі та туфлі на пласкій підошві з напівпрозорої тканини-сіточки.

@hannaschonberg

LOOKIE Atelier

Найзручніше взуття на літо 2024 року — прості лаконічні в’єтнамки. Цього сезону, як і впродовж кількох попередніх, інфлюенсери завершують ними не лише пляжні, а й everyday fashion образи. 

@monikh

THE LACE

Ще один практичний варіант взуття на літо-2024: грубі «дідусеві» сандалі із широкими ремінцями. Grandpacore продовжує зберігати позиції цього літа — обов’язково приміряй цей комфортний тренд.

@tinvcb

HVOYA

Класна альтернатива балеткам — туфлі mary jane на невисоких підборах. Романтичні, з акцентними ремінцями, вони стануть чудовим доповненням до суконь вільного крою або струмливих спідниць.

@juliesfi

IKOS

Інший трендовий варіант більш жіночного та витонченого взуття на літо 2024 року — спокусливі слінгбеки. Must have естетики office siren та просто вечірніх образів.

@chloelecareux

NANI

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ