Фокус уваги: 5 нових колекцій українських брендів, якими захоплюємося у квітні

Новинки, варті твоєї уваги


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: CICI COCO

опубліковано: 4 квітня 2024

Перші теплі дні ― найкращий привід оновити гардероб. Тим паче наші українські бренди підготували стільки краси для тебе: починаючи від варіантів на повсякдень та закінчуючи акцентними прикрасами й вишиванками. Готова надихатися?

«Первоцвіт» від Etnodim

Роздуми й спогади, що рідні серцю сотнями років, лягли в основу нової колекції «Первоцвіт» бренду Etnodim. Міфи, немов первоцвіт, проростають крізь ґрунт міфосвідомості на сорочках, сукнях, хустках й фартухах у багатогранній, як і дари землі, палітрі. У зображених на вбранні образах закладені й багатовікові обдумування наших предків, й сучасні рефлексії, й відчуття команди бренду. 

Експериментальність у повсякденності від COOSH

Бренд COOSH уже встиг зарекомендувати себе як той, де завжди можна знайти актуальну базу та водночас гарячі тренди. Головні герої останньої колекції бренду ― костюми-трансформери, які складаються зі штанів на запах, жилетки, жакету та спідниці міні. Головний меседж: поєднувати та експериментувати. Тому якщо ти достатньо смілива, щоб поєднати спідницю та штани в одному образі ― ця колекція точно тобі сподобається. А готові варіанти стилізації вже є в lookbook. Окрім того, зверни увагу на сорочки з декором та обов’язково ― на трендові балетки.

Grains De Verre з колекцією «Одеса: Жінки та Прикраси»

Прикраси, що дійсно можуть «витягнути» та посилити будь-який образ. Цей дроп Grains De Verre — присвята рідному місту, а також рефлексія на тему жіночого погляду на світ, історій жінок та їхнього кохання — до себе, краси, життя чи чоловіків. Підвис, кліпси, каблучки та новий виріб, брошка, представлені в латуні з позолотою та у сріблі, й інкрустовані головним елементом колекції — бароковою перлиною, яка водночас є не вербальним символом міста. Ці перлини буквально стануть «перлинами» твого ювелірного гардероба.

Позачасові мінімалістичні силуети від CICI COCO

Нова колекція CICI COCO ― ніби присвята усім girl boss. Кожен образ героїні відображає натхнення моментами її робочого дня: брючні костюми зі спідницями плісе, подовжені жилети, приталені футболки, костюми з екошкіри та вовняні джемпери. У цій колекції можна знайти як essentials для стильного ділового гардероба, так і акцентні речі, які миттєво перетворять офісний лук на трендовий casual. Як от шкіряний жакет з анімалістичним принтом.

SS'24 від SAYYA, натхненна творами художника Девіда Хокні

Яскраві кольорові палітри, які можна побачити на його полотнах, стали джерелом насичених відтінків колекції. Художник керувався принципом «різні ракурси і точки зору на об'єкт», і саме цей підхід знайшов своє відображення в дизайні бренду. SAYYA зробили ставку на матеріали, що підкреслюють повітряні, хвилясті та м'які, немов у танці текстури. В основі виробів: мереживо, в'язка кроше і пір'я.

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ