Як носити модні в’єтнамки влітку 2024 року: 15 ідей з Instagram

Стильні образи, які варто повторити


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @vilmabergenheim

опубліковано: 19 червня 2024

Реклама

Улітку 2024 року в’єтнамки досі актуальний тренд, проте, погодься, ми вже сприймаємо його досить спокійно. А отже, дозволяємо собі носити їх не так обережно та сміливо експериментувати. Нинішнього сезону це класна альтернатива босоніжкам та сандалям. Різноманіття моделей дає змогу додати модні в’єтнамки навіть до офісних луків, наприклад поєднавши їх із прямою спідницею або класичними штанами та сорочкою.

@monikh

@anoukyve

@monikh

Поряд з лаконічними в’єтнамками на пласкій підошві в тренді моделі на підборах. Таке взуття ідеально доповнить навіть елегантні вечірні образи.

@sophiess

@vilmabergenheim

Модні в’єтнамки легко стають частиною розслаблених повсякденних образів або луків для відпочинку: зі штанами вільного крою, струмливими спідницями та сукнями.

@monikh

@jen_wonders

@josefinehj

@marvaldel

Комфортні в’єтнамки чудово доповнять образи в дусі нульових: з обтислими трикотажними сукнями чи сетами з топами і спідницями. 

@laraaceliaa

@sofiaboman

@cestclau

@linda.sza

Трендові в’єтнамки влітку 2024 року найсміливіші модниці поєднують зі ще одним гарячим трендом сезону — штанами капрі. Невеликі підбори класно компенсують властивість укорочених штанів забирати кілька сантиметрів зросту.

@josefinehj

@vilmabergenheim

 

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ