Із чим носити піжамні штани: готові формули на літо-2024

Найпростіші способи інтегрувати тренд у свій гардероб


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @florettenacer

опубліковано: 2 липня 2024

Реклама

Одяг у білизняному стилі ― один з найгарячіших трендів сезону. Спокусливі сукні-комбінації вже досить довго є фаворитами найстильніших fashion-інфлюенсерів. Інший тренд ― білизна, що визирає з-під напівпрозорого одягу, а також піжамні сети, які тепер ми носимо просто в місто. Піжами з топами, сорочками, шортами та штанами як уніформа для спекотних літніх днів.

А піжамні штани ― альтернатива джинсам і класичним брюкам, більш легка та розслаблена. Ідеальне рішення для літа! Із чим носити піжамні штани влітку 2024 року, щоб виглядати стильно та актуально? Підглядаємо у fashion-блогерів.

Найпростіший спосіб ― обрати готовий піжамний сет. Поєднуй його з casual-аксесуарами, як-от шопер та темні окуляри, щоб урівноважити розслабленість луку.

@emelieolson

Інша проста формула: піжамні штани + базова майка. Дотримуйся мінімалізму, завершуючи лук взуттям на пласкій підошві. Або грайся з наївними прикрасами, додаючи образові трошки вайбу 90-х.

@orlaithmelia_

@cestclau

@monikh

Як носити піжамні штани в офіс? Просто обирай формулу, наведену вище, та додавай жакет і більш класичне взуття ― гостроносі слінгбеки, човники або балетки.

@vilmabergenheim

Романтичний та дещо наївний образ ― піжамні штани в поєднанні з топом кроше або з рюшами та плетеною сумкою. Коли ж потрібно виглядати більш витончено, роби ставку на піжамні штани зі струмливої тканини та доповнюй їх трендовим жилетом.

@florettenacer

@cassdimicco

Як носити піжамні штани ввечері? Доповнюй їх сорочкою, акцентними прикрасами та елегантними босоніжками. Або роби ставку на м’який кардиган та зручні балетки. 

@wefelicia

 

Схожі статті
Реклама
Мода
ПОПУЛЯРНІ