Фонд Yves Rocher висадив 100 мільйонів дерев у світі!

Твоя жизнь / Lifestyle
2 декабря 2020
Cosmo

2020 рік знаменується роком перемог для фонду Yves Rocher та корпорації Groupe Rocher. У 2007 році була поставлена ціль — до кінця 2020 року висадити 100 мільйонів дерев у світі. І зараз бренд оголосив, що ціль досягнута: жінки та чоловіки із 35 країн, у тому числі з України (на нашій території за підтримки Фонду було висаджено 606 400 дерев), за 2007-2020 роки ощасливили планету на 100 мільйонів дерев! Це колективне досягнення є джерелом гордості та потужним знаком оптимізму для всього світу.

Історія програми Фонду Yves Rocher «Озеленимо Планету Разом» почалася в Найробі в червні 2007 року. Жак Роше, Президент Фонду Yves Rocher під егідою Інституту Франції, знайомиться з Вангарі Маатай, лауреаткою Нобелівської премії миру 2004 та ініціатором громадського руху «Зелений Пояс», який займається захистом та збереженням лісів на Африканському континенті.

Натхненний прикладом цієї унікальної жінки, енергія якої здавалася йому невичерпною, Жак Роше бере на себе зобов`язання висадити 1 мільйон дерев до кінця 2009 року для збереження біорізноманіття нашої планети. Ініціатива викликала небувалу мобілізацію населення. Мета в 1 мільйон дерев дуже швидко була досягнута. У 2010 році Фонд Yves Rocher оголошує нову ціль — висадити 50 мільйонів дерев. До кінця 2015 року Фонд Yves Rocher виконав свої зобов`язання. Не бажаючи зупинятися на досягнутому, у 2015 році Фонд Yves Rocher оголошує посадку 100 мільйонів дерев до кінця 2020 року!

Ось як ці події коментує Жак Роше, президент Фонду Yves Rocher:

«Ще в 1991 році ми з батьком Івом Роше вирішили створити Фонд. Однією з наших найперших дій була висадка дерев у школах. Ціль «одна школа  один дендропарк» була виконана з допомогою школярів Франції та інших країн світу. Понад 500 створених дендропарків у Буркіні, Лівані, Канаді, Франції ... У всьому світі чарівна привабливість дерев була відображена в іскристих очах дітей.

У 2007 році я зустрівся з Вангарі Маатай у Найробі. Наші шляхи перетнулись неспроста. Разом із цією рішучою жінкою, лауреаткою Нобелівської премії миру, ми вирішили надати повну підтримку посадці дерев... Це було початком пригоди, що мала назву «Озеленимо Планету Разом». Натхненний нашими зустрічами з жінками та чоловіками з усього світу, наша мета щодо кількості висаджених дерев збільшувалась: спочатку з 10 стрибнула до 50 мільйонів, і врешті досягла шаленої цифри 100 мільйонів дерев! І це лише початок.

Нашими основними мотиваторами були дії та бажання допомогти Людству. Але все це було б неможливим без підтримки та допомоги сотней й тисяч волонтерів фермерів, дітей, місцевих жителів. Висадка дерев це ще й чудовий спосіб зближення людей та створення зв’язків із природою і світом. Щиро дякую всім вам».

5 5 1
Фото: прес-служба
Спецпроекты
Реклама
Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Sleeper запустили линию для дома

Первый дроп посвящен путешествию по Украине. В него вошла керамика, домашний текстиль с вышивкой в стиле картин Марии Примаченко, свечи для дома с запахами украинского разнотравья.  

Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Полный гороскоп на 2021 год для всех знаков Зодиака

Узнай, что готовит тебе новый год!

Loading...
Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Любовь, деньги и не только: астрологи рассказали, чего нам ждать от 2021 года

Мы задали пяти космическим толкователям пять важных вопросов о том, чего ждать. И вот что они сказали. 

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Ксения Мишина

Давай без короны: как устроить вечеринку дома и выбрать подарки для близких

Новый год, новая ты: обещания самой себе и большой астропрогноз на 2021

Cosmo Beauty Awards: главные продукты года

Меняем секс к лучшему: новые реалии вашей близости

15 способов одеться тепло и нарядно


Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

21 обещание на 2021 год, которые каждая из нас должна дать самой себе

Давай не будем откладывать это дело и прямо сейчас откроем ноутбук или блокнот и запишем 21 обещание самой себе на 2021 год! Конечно, твой список может отличаться от нашего, но общие пункты в них точно будут.  

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.