I'm a cool mom: Мері Фуртас про пологи та плани на майбутнє

Cosmo

Якщо ти ще не фоловиш Мері Фуртас у інстаграмі, радимо зробити це терміново — засновниця бренду одягу CULTNAKED, успішна бізнес вумен та інфлюенсерка надихає жінок впевненістю та сміливістю, а також вчить любити себе за будь-яких умов. Нещодавно Мері вперше стала матусею — у них з чоловіком Русланом народилась донька Леона. Ми розпитали ЇЇ про те, як пройшли пологи, а також про перші враження від материнства.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARY FURTAS (@maryfurtas)

Про вибір пологового будинку та «свого» лікаря:

«Спочатку ми з чоловіком вирішили, що я народжуватиму в Маямі. Дуже добре, що згодом ми відмовилися від цієї ідеї. Потім я спостерігалася у київській та львівській клініках, але інтуїція завела мене у Лелеку. Репутація пологового будинку вселяла довіру, а це для мене річ майже недосяжна». 

Мері було важливо, щоб комунікація з лікарем була відкритою, довірливою і позитивною — переживань у майбутніх матусь достатньо, тому медичний персонал має заспокоювати та вселяти оптимізм, а не навпаки.

«Численні подружки, які народжували у Лелеці з Віктором Степановичем Грицьком в один голос казали: «Це найкращий лікар!». Мені він теж дуже сподобався під час особистого спілкування. Коли я налякана, дуже важливо, щоб поруч була м’яка делікатна людина, здатна зрозуміти і підтримати. Віктор Степанович виявився саме таким».

Про кесарів розтин:

На останніх тижнях вагітности виявилось, що донька Мері не змінила положення і лежить голівкою догори — це дуже розповсюджене явище та пряме показання до кесарева розтину, проте дівчина не була до цього готова

«Я мріяла про природні пологи. До останнього моменту перед операцією не втрачала надії, що дитя перевернеться. Віктор Степанович дозволив мені дочекатися початку переймів, бо я б не пробачила собі, якби не дала доньці шанс народитися природнім шляхом. Тим не менш, Леона обрала інший шлях появи на світ».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARY FURTAS (@maryfurtas)

Про догляд за дитиною у пологовому будинку:

 «У Лелеці всі неймовірно спокійні, начебто спеціально відвідують якісь психологічні курси. Неонатологи дуже інформативно пояснюють та показують, як поводитися з дитиною. Материнство є для мене новим досвідом, тож дуже важливо, що лікарі готові допомогти та дати пораду в будь-яку годину дня й ночі. Мене й мого чоловіка приємно вразив настільки високий рівень сервісу та щира турбота!».

Про враження від материнства:

«Я не сприймаю дитину як обмеження, хочу, аби ми зростали разом та були кращими друзями. Я мрію дати дитині те, чого не можуть своїм дітям дати інші. Для мене стати мамою — найкраще відчуття та найліпша мотивація. Зараз здається, що я — найщасливіша на планеті. Пологовий будинок «Лелека» подарував мені нові емоції. Попри кесарів розтин, я почуваюся чудово, настільки ж енергійно, як і до пологів. Та тепер я ще й мама — це дуже класний бонус».

Про те, чи хоче ще дітей:

 «Я вважаю себе кар’єристкою і тривалий час холодно ставилася до теми материнства. Просто я завжди уявляла пологовий будинок з поганенькими умовами і не кращим ставленням. Та в «Лелеці» все кардинально інакше. Я уявити не могла, що пологи можуть бути настільки приємним досвідом! Лікарі уважні, чуйні, кваліфіковані. Тож, народивши першу дитину, я вже міркую про наступну і, можливо, ми з чоловіком підтримаємо тренд на багатодітність».

4 5 2
Фото: www.instagram.com/maryfurtas
Спецпроекты
Реклама
Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Как Луна влияет на твою личную жизнь

Спойлер: сильнее, чем ты думаешь!

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

10 міцних зіркових пар, які живуть без штампу в паспорті

Це аж ніяк не заважає їхньому коханню.

Loading...
Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

7 способів зробити добру справу прямо зараз

Робити добрі справи не завадять ні погодні умови, ні пандемія, ні брак часу. Адже піклуватися про інших можна в улюбленій теплій квартирі, витрачати на це кілька хвилин. Ми підготували список ідей добрих справ, які можна зробити онлайн або просто вдома. 

Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Полный гороскоп на 2021 год для всех знаков Зодиака

Узнай, что готовит тебе этот год!

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Для wow-образов: 5 акцентных украшений, о которых мечтает каждая девушка

Стильные и безумно красивые. Такие ты точно захочешь заполучить в свою коллекцию.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.