Креативна реклама телевізорів Samsung здобула приз глядацьких симпатій конкурсу молодих режисерів YO!DA

LIFESTYLE / Технологии
19 октября 2020
Cosmo

Компанія Samsung Electronics підтримує молодь у багатьох її починаннях, тож нещодавно стала одним із головних партнерів першого в Україні конкурсу молодих режисерів YO!DA. Знята в рамках конкурсу реклама лайфстайл-телевізорів Samsung The Serif спершу принесла режисерці Анастасії Совяк-Круковській друге місце і 1000 доларів, а згодом ще й здобула приз глядацьких симпатій шляхом відкритого онлайн-голосування, завоювавши в такий спосіб серця і журі, і користувачів.

Голосування, в якому взяло участь майже 7000 осіб, організувало MBR (Media Business Reports) — інформаційно-аналітичне видання про медіабізнес та аудіовізуальну індустрію. Воно запропонувало своїм читачам обрати найкреативнішу рекламу з тих, що були представлені на конкурсі, і режисерка Анастасія Совяк-Круковська ще раз підтвердила свою професійність: її ролик зібрав найбільше голосів.

Кадр із реклами лайфстайл-телевізорів Samsung The Serif

«І зйомка, і підготовка пройшли прекрасно. У мене була божественна досвідчена команда, і ми реалізували все, що хотіли від самого початку. Навіть коли посеред знімального дня пішов дощ це не стало нам на заваді. Я дуже пишаюся насамперед своїми акторами, які швидко орієнтувалися в будь-якій сцені й зробили все ювелірно», — ділиться досвідом роботи із Samsung режисерка Анастасія Совяк-Круковська.

Телевізор The Serif є яскравим представником лайфстайл-лінійки Samsung, і в цьому плані співпраця з Анастасією виявилася надзвичайно плідною та корисною для обох сторін. У рекламі режисерка зосередилася на ідеях стилю й самовираження, креативно й влучно продемонструвавши чудове поєднання креативності та гарного смаку. А перша робота в портфоліо, що відразу ж здобула стільки відзнак, — досить вдалий початок режисерської кар’єри.

5 5 1
Фото: кадр із реклами
Спецпроекты
Реклама

Как сделать свой Инстаграм красивым

Рассказываем о простых правилах и приложениях, которые сделают твой Инстаграм визуально привлекательным, на примере магазина приложений Huawei AppGallery.

Нестримний Хаос: зустрічай новинку у вражаючому дизайні, створеному в колаборації з брендом RCR KHOMENKO

Бренд glo™ став партнером незалежної платформи Culture Unlimited, що розвиває і підтримує соціальні і культурні проекти в Україні. Почесна місія, вражаючий дизайн.

Loading...

Instagram 10 лет: как вернуть классическую иконку приложения

Функция будет доступна недолго. Успей изменить иконку. 

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Алла Костромичева

Вечер классики: старые ромкомы, музыка старше тебя и мода 80-х

Sex-мифы, о которых пора забыть (мы же все взрослые люди)

Вогнали в краску: главная бьюти-проблема этого года

Как не попасть на работу к несносному боссу


LIFESTYLE / Технологии
Это интересно

Креативный, быстрый, стильный: редакция тестирует смартфон Huawei P40 lite

Стать создателем крутого контента и мультизадачным менеджером своей жизни проще, чем ты думаешь. Тебе нужен хороший смартфон и немного лайфхаков.

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп

SEX APP: без лишних слов

Перефразируя слоган из рекламного видео секс-приложения Pure “I don’t know the question, but sex is definitely the answer”, мы беремся утверждать, что секс-эппы – реальный ответ на наши сексуальные потребности.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Как превратить смартфон в вибратор?

Теперь твой смартфон легко можно превратить в секс-игрушку и расслабиться с ее помощью в конце тяжелого трудового дня.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.