Не лише Меркурій та затемнення: яких сюрпризів тобі чекати у другій половині квітня

Зірки попереджають, а ми беремо до уваги


опубліковано: 14 квітня 2024

Квітень-2024 ризикує стати найбільшою drama queen року. Що врахувати, щоб решта місяця минула максимально вдало та безболісно?

Запам’ятай головні дати:

  • 19 квітня: Сонце входить під вплив Тельця
  • 21 квітня: Юпітер у Тельці зʼєднується з Ураном в Тельці
  • 23 квітня: повний Місяць у Скорпіоні
  • 25 квітня: Ретроградний Меркурій закінчується в Овні
  • 29 квітня: Венера входить під вплив Тельця
  • 30 квітня: Марс входить під вплив Овна

Цього місяця ми повертаємося на початок зодіакального кола, тобто у сезон Овна. Цей період завжди про ініціативність. Ти відчуєш бажання сміливо вести за собою, а впевненість зміцниться. А от в середині квітня розпочнеться сезон Тельця — ти точно відчуєш зміну енергій: бажання сповільнитися, змістити фокус на внутрішні почуття. Проте це також час рішучості та наполегливості. Будь уважною та не прогав нові можливості, якщо вони відгукуються тобі.

Ти вже напевно відчула, що цього квітня Ретроградний Меркурій діє досить потужно (період розпочався 1 квітня). Щось схоже відбувалося навесні 2018 року. Спробуй пригадати свій стан та думки тоді — подібні теми можуть виринути і зараз. Порада на цей період: взяти перерву та зосередитися на своїх амбіціях та потребах, а не на повідомленнях від колишніх.

Найкращий час для глибоких, цілющих та наповнених розмов — 15 квітня, коли Меркурій синхронізується з Хіроном в Овні. Кармічні події у близьких стосунках дадуть про себе знати 17 квітня, коли Венера в Овні досягне Північного вузла. Люди, які входять або виходять із твого життя саме сьогодні, відчуватимуть, що так і повинно бути. Просто приймав це як факт.

Сонце змінить знак 19 квітня — з Овна на Тельця, що дуже цінує стабільність. Це час ніжності та турботи про себе. Фокус уваги — на фізичне здоровʼя. Цього ж дня Меркурій та Венера синхронізуються в Овні, щоб принести хороші новини. Ідеї, думки, емоції та почуття добре сприйматимуться, тож якщо є важлива новина — не зволікай і ділися нею!

Скоріш за все ти не пригадаєш січень 2011-го, хоча відтоді Юпітер та Уран жодного разу не перебували разом від впливом Тельця. Це відбувається вперше з 1941 року! Юпітер — це завжди про розширення, Уран — планета інновацій та прориву. Ти відчуєш потужний поштовх до зростання, не прогав можливість! Особлива увага — на твій внутрішній стан: можливо ти відчуєш, як звільнення від чогось або когось у твоєму житті принесе важливий інсайт.

Ти відчуєш особливий звʼязок зі своїм підсвідомим 21 квітня, коли діятимуть Сонце в Тельці та Плутон у Водолії. Відкриється можливість дослідити глибоко приховане: чи буде це моментом кризи, чи, можливо, потужного усвідомлення — все у твоїх руках.

23 квітня, коли повня у Скорпіоні впливатиме на наші ресурси — як внутрішні, так, до речі, і фінансові, захочеться подумати про вічне та про своє життя загалом. Часткове полегшення ти відчуєш вже 25 квітня, коли Ретроградний Меркурій нарешті закінчиться. Проте по-справжньому видихнути ми зможемо лише 13 травня (вже дуже чекаємо).

29 квітня, коли Марс і Нептун синхронізуються в Рибах, ти відчуєш сміливість та натхнення здійснювати свої мрії! Це найкращий час, щоб присвятити час новій духовній практиці. Планета любові, Венера, рухаючись в Тельці, принесе нарешті легкість у стосунки. Взагалі, Венера обожнює Тельця, тому особисте життя, а також фінанси будуть в центрі її уваги. Якщо ти шукаєш стабільності та класні стосунки — є шанс зустріти саме ту людину. Ті, хто вже в парі, можуть відчути бажання поглиблення близькості в цей період.

Квітень закінчується Марсом в Овні, планетою дії, драйву, агресії. Востаннє планети мали таке ж розташування з 25 травня до 4 липня 2022 року. Тож якщо у тебе є приємні спогади, повʼязані з тим періодом, — це гарний знак, що ймовірно ти проживеш ці емоції знову. Якщо ж спогади не зовсім хороші — зосередься на уроках, які приніс тобі Марс. Він отримує додаткову енергію саме від знаку Овна. Це сприятливий час, щоб скласти список справ, адже наступні кілька тижнів будуть дуже успішними для всього запланованого та нових ініціатив.

За матеріалами cosmopolitan.com

Адаптація: Софі Басараб

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ