«Найдорожче, що є в людини — це життя»: благодійна акція LifeSaver ресторану Montecchi Capuleti за підтримки Cosmopolitan

Твоя жизнь / Lifestyle
24 декабря 2019
Cosmo

Ресторан Montecchi Capuleti своїм прикладом показує, що робити добрі справи може кожен. Заклад розпочав благодійну акцію LifeSaver за підтримки журналу Cosmopolitan, яка має на меті допомогти дітям з Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Ресторан італійської кухні, що на Печерську (Київ) до Різдва хоче поділитися добром та залучити гостей ресторану до благодійної акції. Команда ресторану приготувала особливе печиво у вигляді серця з написом LifeSaver та розробила спеціальні тематичні наліпки. Кожен відвідувач може придбати наліпку або смачне різдвяне печиво до кави, кошти з продажу яких підуть на допомогу Дитячому кардіологічному центру за адресою Чорновола 28/1, м. Київ.

Щодня тисячі маленьких дітей з вадами серця борються за життя. Фактично всі фінансові витрати бере на себе саме Центр дитячої кардіології та кардіохірургії. Центру допомагають державними коштами, проте більше фінансової підтримки надходить саме з благодійних внесків.

“Найдорожче, що є в людини — це її життя. І дуже болючим є той факт, що іноді лікарі не можуть допомогти через відсутність потрібного медичного обладнання. Шприцеві насоси — якраз таке незамінне реанімаційне обладнання, яке необхідне для підтримки життя, особливо немовляти», — коментує головний лікар Центру дитячої кардіології та кардіохірургуї Володимир Жовнір.

Акція LifeSaver має на меті зібрати кошти на шприцеві насоси для підтримки життя дитини. Шприцевий насос (інфузійний насос) — це дозатор медичної рідини, який у правильній кількості та в певний час вводить її для підтримки життя малюка.

«Я переконана, що великі справи починаються з малого. Відтепер в ресторані Montecchi Capuleti можна не просто чудово відпочити та смачно повечеряти, але й допомогти врятувати життя дітей, долучившись до нашої ініціативи. Ми впевнені, що ранкова кава смакує краще із щойно спеченим імбирним печивом — приготованим з любов’ю, добром та щирим бажанням допомогти тим, хто цього потребує», — розповідає про акцію директор ресторану Montecchi Capuleti Юлія Цемашко.


Саму концепцію акції LifeSaver уже закладено в її назві. Life (з англ. «життя») — це життя кожного з нас. Але воно набуває більшого сенсу, якщо додамо частинку Saver (з англ. «рятівник»). Журнал Cosmopolitan приєднується до акції та закликає своїх читачок: давайте популяризувати і творити добро разом та робити маленькі благодійні вчинки звичкою і частиною буденних справ.

«Змінювати цей великий світ на краще можна щодня, роблячи маленькі добрі справи разом. Наприклад, замовити печиво LifeSaver, долучитися до нашої благодійної ініціативи і, можливо, врятувати дитині життя. Робити добро легко!», — закликає головний редактор журналу Cosmopolitan Олександра Буринська.


  

5 5 1
Спецпроекты
Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Каким будет 2020 год: прогнозы специалистов

Прогноз политолога, финансиста, эколога, астролога, стилиста-байера и обозревателя гаджетов.

#одинденьонлайн с Машей Маслий

В новом проекте Cosmo интересные и успешные девушки страны рассказывают, как проходит их день. Сегодня наша героиня — Маша Маслий, основательница украинского бренда Marsala и партнер в Sustainable Fashion Pad.

Loading...
Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

10 привычек девушек, которые всегда выглядят привлекательно

Вне зависимости от того, в чем они одеты и сколько им лет.

С чистого листа: 10 lifestyle трендов 2020 года, которые нужно попробовать каждой

Нас ждет год, наполненный любовью к себе и всему (всем), что нас окружает.

Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Кінець фейкам: Instagram приховуватиме відфотошоплені фото

Нововведення працює в тестовому режимі.

#одинденьонлайн с Олей Котрус

В новом проекте Cosmo интересные и успешные девушки страны рассказывают, как проходит их день. Сегодня наша героиня — Оля Котрус, блогер, писательница и автор книги «Город, который меня съел».

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Нервным женщинам необходимо ежедневно пить шампанское

По данным исследователей, употребление игристого вина помогает справиться со стрессом.

Твоя жизнь / Lifestyle
Об этом все говорят

По-новому: з 2021 року зміняться правила в’їзду в ЄС

Міри направлені на зміцнення й поліпшення заходів безпеки.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.