MONATIK презентував кліп на новий літний хіт «А що?», знятий Таню Муіньо

Нова спільна робота нерозлучного дуету


ФОТО: Надані пресслужбою

опубліковано: 22 травня 2024

Легендарний тандем MONATIK — Муіньо, який відзняв разом майже 20 сольних і дуетних відеоробіт артиста та мюзикл «Ритм», що отримали всі можливі нагороди, знову разом. Артист та режисерка, яка нещодавно зняла кліп для Дуа Ліпи та стала постановницею номера alyona alyona та Jerry Heil на «Євробаченні-2024», екранізували нову композицію MONATIK «А що?». Знімання відбулися в Києві.

Сам же MONATIK заінтригував шанувальників на своїх сторінках у соціальних мережах повідомленням про те, що ця відеоробота є частиною екранізації майбутнього мюзиклу. Тому ймовірно, що артист зараз працює над створенням другої частини «Ритму».

«Увага! Будь ласка! Поставтесь до цієї роботи як до екранізації одного з номерів майбутнього мюзиклу», — пише на своїх сторінках MONATIK.

У новому відео артист постає перед судом присяжних. Усе як і в житті: спочатку вони йому аплодують, слідом засуджують і навіть хочуть розлучити його з головною героїнею. Суспільний осуд переживав майже кожний, хто робив щось щиро та з усього серця. Проте артист залишається вірним собі, й у фіналі відеороботи міцні почуття, сильне бажання та віра все одно перемагають розлуку і темряву. Зовсім не зухвало, а впевнено артист співає ці рядки всім присяжним: «А що? Якщо нам так хочеться?».

Легкий вайб композиції переносить нас до чарівної Одеси. Цією метафорою у вигляді атмосфери міста артист хотів передати незмінні почуття:

«Нехай ця пісня твою душу пестить, як Чорне море береги Одеси», — ваш MONATIK.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ