ЗМІ: Дженніфер Лопес та Бен Аффлек офіційно розлучилися

Кінець красивої історії


ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 3 липня 2024

Реклама

Травень співачки та акторки Дженніфер Лопес був наповнений важливими подіями, на яких, попри очікування шанувальників, її не супроводжував її чоловік Бен Аффлек. Так, зірка з’явилася сама, зокрема, на балі Інституту костюма Met Gala 2024, співголовою якого була разом з Анною Вінтур, Bad Bunny, Крісом Гемсвортом та Зендеєю, та промозаходах, присвячених виходу її нового проєкту для Netflix «Атлас».

Чутки про проблеми у шлюбі знаменитостей підігріли також численні появи актора на публіці без обручки, красномовний like Джей Ло під публікацією про нездорові стосунки та інформація від інсайдерів про те, що Аффлек з’їхав з будинку, який вони зі співачкою придбали минулого року.

А вже у червні Лопес скасувала свій гастрольний тур This Is Me… Live Tour — у своїй офіційній заяві зірка повідомила, що змушена була прийняти це складне рішення, щоб «побути зі своїми дітьми, сім’єю і близькими друзями».

«Я дуже засмучена і спустошена тим, що підвела вас. Будь ласка, знайте, що я б не зробила цього, якби не відчувала, що це абсолютно необхідно. Я обіцяю, що виправлю це і ми всі знову будемо разом. Я вас усіх дуже люблю. До наступної зустрічі…» — написала співачка.

Днями ж у ЗМІ з’явилася нова невтішна інформація про стосунки зірок — так, за словами інсайдера, який поспілкувався з виданням Page Six, Бен Аффлек та Дженніфер Лопес офіційно розлучилися ще у березні.

Як додало джерело, наближене до пари, наразі Аффлек та Лопес не поспішають публічно заявляти про розлучення, тому що Бен усіма силами прагне захистити ексдружину навіть після розриву стосунків.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ