Феномен Golden Retriever Boyfriend: новий типаж ідеального чоловіка версії 2024

Розбираємося в найгарячішому relationship-тренді


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: Кадри з серіалу «Як я зустрів вашу маму»

опубліковано: 18 березня 2024

Реклама

Мінливі тренди дійшли і до сфери стосунків! Поки ти розбиралася, що таке situationship та боролася з прихильністю до «поганих» хлопців, соцмережі розриває новий хіт — Golden Retriever Boyfriend («Бойфренд Золотистий Ретривер» — з англ.). Хто ж це та чому цьому типу хлопців приділяють стільки уваги?

Golden Retriever Boyfriend — ніби метафора до ідеального чоловіка, з яким класно і просто. Він має ті ж характеристики, за які люблять ретриверів: щиро показує свою любов та увагу, отримує максимальне задоволення від часу разом з коханою людиною. Це тип хлопців, що наповнюють стосунки простими радощами та не бояться проявляти почуття.

Golden Retriever Boyfriend — новий гарячий тренд у стосунках

Феномен Golden Retriever Boyfriend швидко поширився соцмережами та має свій хештег #goldenretrieverboyfriend. Аудиторія підхопила його, розбираючи зіркові пари та аналізуючи, хто з відомих бойфрендів може мати це почесне звання. І якщо раніше найбільше уваги привертали скандальні пари, що регулярно розбурхували публіку сварками та гучними розлученнями, то тепер всі надихаються Golden Retriever Boyfriend та прагнуть знайти саме такого партнера.

Здається, Golden Retriever Boyfriend дійсно може бути правильним партнером для здорових стосунків. Це чоловіки, для яких важливі стабільні спокійні стосунки — гармонійні та без драми. Вони готові підтримувати свою половинку, робити сюрпризи та щиро радіти часу разом.

Авторка Енні Зіммерман (Your Pocket Therapist: Break Free from Old Patterns and Transform Your Life) для Business Insider так описала цей типаж:

«Це дійсно милий чоловік, який вміє піклуватися про свою партнерку. Він завжди поруч і завжди радий тобі».

Проте навіть такі ідеальні бойфренди мають свої red flags. Часто чоловіки такого типу можуть повністю занурюватися в стосунки, втрачаючи свою індивідуальність. Вони не мають особистих кордонів, тому легко можуть порушувати й твої. Golden Retriever Boyfriend — це часто про співзалежні стосунки: вони наскільки жадають мати свого партнера завжди поруч, що стають розгубленими на самоті та втрачають власну незалежність.

Як зрозуміти, що твій бойфренд — Golden Retriever Boyfriend?

Так-так, існують конкретні характеристики цього типу чоловіків. Вони вже тут, не дякуй!

  • Вони відкрито проявляють свої відчуття: дотиками, маленькими приємними жестами, словами, створюючи навколо вашої пари теплу атмосферу.
  • Вони найкращі слухачі. Дійсно слухають та чують, вміють підбадьорювати словами та допомагати діями.
  • Вони позитивні та відкриті. Взяти вихідний посеред тижня, щоб разом провести час? Легко! Спонтанна подорож? Завжди «за»!
  • Вони люблять веселитися. Бій подушками на ліжку, жарти, від яких болить живіт та вилиці — це їхня «фішка».
  • Вони цінують спокій та стабільність. Обравши партнерку, саме їй вони віддають максимум своєї уваги та часу.

Підсумовуючи, Golden Retriever Boyfriend — здається, наймиліший та найщиріший тренд у часи, коли стосунки швидко починаються і швидко закінчуються, обмежуються просто сексом або не вимагають жодних зобов’язань. І це шанс для суспільства знову відшукати щирість та глибину. Коли на перше місце серед усіх якостей партнера виходить емоційна зрілість, вміння говорити про почуття та показувати їх діями.

Схожі статті
Реклама
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ