3 способи, як зробити оральний секс іще гарячішим

Enjoy each other


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM, Gettyimages, офіційні сайти брендів

опубліковано: 21 червня 2024

Реклама

Якщо ви з партнером або партнеркою хочете спробувати нове в оральному сексі та шукаєте способи зробити так, щоб він був ще приємнішим і збуджував аж до оргазму, — читайте далі. І практикуйте — нехай ця ніч (або hot миті вдень) запамʼятаються вам надовго.

Експериментуйте з позами

Оральні пестощі такі ж різноманітні в плані поз, як і секс із проникненням. Якщо раптом в певні моменти ви починаєте втомлюватися (довго перебуваючи в одному положенні, від активних рухів), краще змінити позу або в цілому переглянути позиції, в яких ви звикли займатися оральним сексом. Наприклад, у цій статті ти знайдеш 5 класних поз для кунілінгусу, а тут — варіації 69.

Приміром, коли ти робиш йому мінет, а він лежить на спині — встань у колінно-ліктьову позу, відкривши партнеру доступ для того, щоб він міг пестити тебе

Або спробуйте кунілінгус, коли ти сидиш на краю ліжка, широко розвівши ніжки, а він стоїть перед тобою на колінах і вилизує. Гладь його по голові та направляй — така «зміна ролей» здатна дуже збудити вас обох. 

Мінет, кунілінгус і анілінгус рівнозначно можуть бути як ніжними й чуттєвими, так і більш інтенсивними, з елементами чоловічого чи жіночого домінування в процесі. Тож підбирайте відповідний настрій (і ловіть його під час сексу) та пробуйте нові пози, які можуть виявитися ще більш комфортними і хвилюючими

Грайте зі смаками й температурами 

Класний оральний секс — це вологий оральний секс. Чула про їстівні лубриканти? Вони потрібні не лише для того, щоб додати до сексу нові аромати — адже для когось фруктові чи десертні flavours можуть зробити процес приємнішим, а для когось у пріоритеті природний смак партнера або партнерки. Їстівні лубриканти стимулюють вироблення слини — а що більше слини, то зручніше займатися оральними пестощами. Не соромся, аби під час мінету все «текло» — так доторки будуть водночас і делікатнішими, без різких рухів, але при цьому ти зможеш більш різноманітно стимулювати його, бо знижується ризик, що виникне дискомфорт.

Крім цього, змазки для орального сексу забезпечують краще ковзання завдяки своїй консистенції. Оральний секс можна сприймати не лише як пестощі ротом, а й як своєрідний масаж, розкішний all-inclusive для тебе чи для нього, коли чергуються типи стимуляції й види дотиків. Вилизування, посмоктування, поцілунки, стискання, масажування, тертя, погладжування — усі ці дії будуть ще солодшими, коли ви гарно зволожені й можете насолоджуватися одне одним.

Інший спосіб отримати яскраве задоволення — ігри з температурою. Уяви, як відчуватиметься його рот між твоїми ніжками після того, як він пив гарячий напій. А як — після ковтка крижаної води? І жар, і холод у найчутливіших зонах точно не залишать вас байдужими. Під час таких взаємодій так само стануть у пригоді лубриканти — наприклад, Fun Flavors Watermelon Warming Lubricant від бренду Wet має соковитий смак кавуна й зігрівальний ефект. А Oral Sex Balm від Bijoux Indiscrets має олійну основу, яка робить рухи плавними та мʼякими, легкий кокосово-мʼятний аромат і охолоджувальні властивості.


Додайте sex toys 

Оральний секс ідеально комбінується із секс-іграшками. Наприклад, спробуйте такий сценарій: він прикладає до твого клітора віброкулю чи вакуумний кліторальний стимулятор, а сам у цей час вилизує вхід у вагіну чи анус та проникає в тебе язиком і пальцями. Або він вилизує твій клітор і входить у тебе вібратором. А ти під час мінету можеш прикласти вібратор під свою нижню щелепу, таким чином стимулюючи його. Ти або партнер у той час, як задовольняєте одне одного, також можете пестити себе іграшками — увімкніть фантазію на повну, адже гарячих варіацій є безліч. 

Схожі статті
Реклама
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ