Усе, щоб ти отримала оргазм: 5 поз для кунілінгусу

Не лише класика


ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

АВТОР: Анастасія Леонова

опубліковано: 29 квітня 2024

1

full face

Кунілінгус — це не тільки пестощі ротом. Якісний оральний секс — це тісна і близька взаємодія, під час якої партнер стимулює тебе обличчям і пальцями. Не обмежуйтеся лише головкою клітора та вагіною і тільки губами та язиком — спробуй отримувати насолоду, відчуваючи, як він притискається до тебе лицем — носом, підборіддям, зосередься на тому, в яких зонах які доторки тобі подобаються. Лежи розслаблено, розвівши ніжки, а коли забажаєш, навпаки, стискай його стегнами та рухай стегнами сама, задаючи потрібний темп.

 

 

2

lingerie licking

Вберися в білизну, в якій ти почуваєшся найбільш спокусливою. Нехай він почне торкатися тебе там, зігрівати гарячим диханням, цілувати й вилизувати просто крізь тоненьку тканину або відсунувши трусики ротом чи пальцями. Секс в одязі, навіть якщо все вбрання — це майже невагомі смужки тканини, відчувається як більш «заборонений», а це лише розпалює пристрасть. Плюс — додаткові тактильні враження від того, як волога тканина треться і ковзає найніжнішими куточками твого тіла. 

 

 

3

The Face Time

Поза, подібна до facesitting, у якій ти можеш контролювати темп і тип стимуляції — віддати партнеру ініціативу або ж самій качати стегнами і тертися об його лице, притискаючи його до себе за потилицю. Надзвичайно гаряча і playful позиція, щоб урізноманітнити ваш секс.

 

 

4

chained

Подобаються ігри з передачею влади? Поекспериментуйте з фіксаторами для рук і ніг — хай яку позу для цього ви оберете (наприклад, коли твої руки прикуті до стегон, як на ілюстрації, або коли ти лежиш на спині, твої ніжки задерті догори, а руки скуті наручниками під колінами), нові враження забезпечено. Уяви, якою беззахисною ти можеш почуватися в такому положенні — і якщо між вами панує повна довіра, а секс є по-справжньому безпечним, то ти зможеш водночас і розслабитися, і бути дуже збудженою від цих дражливих емоцій і приємного хвилювання.

 

 

5

the queen

Зручно сядь у кріслі, на дивані чи на краю ліжка, розсунь ніжки й насолоджуйся тим, як він ретельно і старанно робить тобі куні. Песть свої груди, гладь його по голові та зосередься на своїх враженнях. Це поза, в якій ти можеш почуватися максимально empowered красивою, бажаною і сексуальною, якою ти завжди і є.

 
Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ