5 hot ідей для вашого сексу цієї ночі

Нові відтінки насолоди


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram-акаунти: @nicoleashley, @begography

опубліковано: 17 квітня 2024

Хочеш спробувати в сексі щось нове та краще дослідити чуттєвість — свою і партнера? Ми підготували добірку ідей, які ви зможете втілити вже цієї ночі. Поговоріть про особливі плани на вечір заздалегідь і чекайте з нетерпінням на момент, коли опинитеся поруч, або нехай нова сексуальна гра матиме елемент несподіванки — впевнені, результат буде яскравим

New rules

Займайтеся будь-якими видами сексу й пестощів, окрім вашого «основного» — для більшості гетеросексуальних пар це вагінальне проникнення. Така «заборона» одразу змінить ваш патерн і спонукає увімкнути фантазію. Як довести одне одного до оргазму? Що робити далі? Які відчуття я хочу отримати від цього сексу? Подібні внутрішні питання — не тривога, а робота уяви. Можливо, саме ця практика допоможе вам краще сфокусуватися на враженнях у моменті, приділити більше уваги петингу й оральному сексу або спробувати нові типи стимуляції. Пролонгований варіант — домовитися на визначений термін (наприклад, на тиждень), що ваш секс обходитиметься без звичного «десерту». Імовірно, за цей період ви встигнете спробувати багато нових «делікатесів» — або зупините експеримент раніше строку, і ваш секс, колись такий звичний, після цього утримання буде просто неймовірним.

Чуттєвий масаж

Присвятіть вечір довгим пестощам — у пригоді стануть ароматна олія, свічки, приглушене світло і приємна музика. Масаж усього тіла, уважне і дбайливе приділення уваги кожній зоні, що поступово стає все відвертішим. Руки коханої людини, що плавно ковзають твоїм тілом, знімаючи напругу з кожного м’яза, а потім — гарячий секс, можливо просто в масажній олії... Напрочуд солодкий сценарій для вечора релаксу. Також ви обидва можете підготуватися, подивившись навчальні відео про техніки тантричного масажу йоні та лінгама, який не тільки зблизить вас, але й зможе забезпечити яскравий та інтенсивний оргазм. 

Well-dressed

Почніть пестити одне одного в одязі та спробуйте залишатися в ньому якомога довше. Це лише розігріє очікування і зробить вашу взаємодію ще гарячішою. Тобі цікаво приміряти тематичне вбрання, бути в сукні, в якій ти почуваєшся найбільш сексуальною, чи хочеш спробувати це просто в комфортному домашньому одязі? Зосередься на тактильних відчуттях — текстурі тканини, що торкається твоєї шкіри, його дотиках, коли він гладить і стискає твоє тіло крізь одяг. Зрештою, відчувати, як сильно він тебе хоче, крізь його штани — теж враження, яке напрочуд збуджує. Можливо, після такої прелюдії ви будете не в змозі довго роздягати одне одного і займетеся пристрасним сексом, майже не роздягаючись.

Зміна локації

Спосіб урізноманітнити секс, який, здавалося б, є очевидним, але чи часто ви його практикуєте? Перемістіться з ліжка — і фантазія одразу запрацює активніше, адже вам доведеться пробувати інші пози та способи взаємодії. Він нахиляє тебе над столом або саджає на кухонну поверхню, чи ви приймаєте разом душ або ж лежите на пухнастому килимі... Новий досвід точно запам’ятається надовго, і, можливо, ваша сексуальна географія тепер розшириться. 

Сенсорна депривація 

Пограйте з обмеженнями органів чуття: руху, зору, слуху. Звісно, для таких практик необхідна повна довіра між партнерами, наперед проговорені табу й визначене стоп-слово, після якого процес одразу припиняється. Проте навіть часткова передача контролю партнеру збуджує і загострює чутливість усіх інших видів рецепторів. Простір для взаємодій напрочуд широкий. Наприклад, коли очі завʼязані, ти не знаєш, де він торкнеться наступного разу — особливо це солодко в поєднанні з різноманітними іграшками і навіть звичайним кубиком льоду чи пір’їнкою. Або нехай він обере для тебе музику, що підходить для моменту, і вдягне на тебе навушники — окремо або ж разом з маскою на очах це може подарувати цілковито новий experience.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ