5 секс-поз для швидкого і пристрасного сексу

Найкращі секс-позиції для пристрасного сексу, коли у вас мало часу


ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

АВТОР: Анастасія Леонова

опубліковано: 25 квітня 2024

Ми створили добірку з 5 гарячих поз, у яких ви з партнером отримаєте максимум задоволення від сексу, навіть якщо ви обмежені в часі — або в просторі. Хоч коли і де ви захочете насолодитися одне одним, пам’ятайте про базову техніку безпеки, контрацепцію і бажано — невеликий флакончик лубриканту, що легко поміститься в будь-яку сумку. Поринайте у пристрасть і не стримуйтеся!

 

1

у його руках

Ти спираєшся спиною на стіну, а він підтримує тебе під сідниці. Цілком «кінематографічна» поза, яку варто спробувати хоч раз у житті, аби відчути себе наче герої фільму, яких захопила пристрасть. Особливе задоволення ця позиція приносить тим, що в процесі ви тісно сплітаєтеся в обіймах, можете чути дихання та стогони одне одного та цілуватися. Якщо ви хочете зробити положення більш стійким, стій на одній ніжці, а другою охоплюй партнера за талію, притягуючи його до себе якомога ближче — і глибше. 

 

2

Стоячи ЗЗАДУ

Класика для швидкого сексу — «вертикальна» варіація doggy style (більше про способи урізноманітнити цю позу читай тут). Ти можеш спертися руками на стіну або нахилитися нижче, лігши грудьми на стіл. Ця універсальна поза ідеально підходить для пристрасного, швидкого, навіть грубого сексу — а додаткова кліторальна стимуляція пальцями чи іграшкою допоможе тобі дійти до інтенсивного оргазму. 

 

3

The private dancer

Хочеш виконати для нього звабливий танець на колінах? Нехай він сяде, а ти — будь верхи. Навіть якщо ви поспішаєте, не переходьте до проникнення одразу — дражни його, плавно гойдаючи стегнами. Особливо пікантними ваші пестощі та секс будуть, якщо навіть не роздягатися повністю. Залишайтеся просто в одязі тією мірою, наскільки це комфортно. Тертися об його член ти можеш, не знімаючи трусиків, — власне, і переходити до «основної страви» теж. 

 

 

4

V for victory

Сядь на стіл або іншу стійку поверхню, зіприся позаду себе на руки, трохи зігнуті в ліктях, та широко розведи прямі ніжки. Доволі глибоке та інтенсивне проникнення, візуальний контакт із партнером і можливість стимулювати клітор — ідеальне поєднання для гарячого сексу та яскравого оргазму в обох.

 

5

у нього на колінах

Поза, в якій тобі доведеться напружити м’язи сідниць, стегон та преса (і не тільки), поєднавши приємне й корисне спортивне навантаження з приємним та корисним сексом. Super hot позиція для сексу в одязі — лише уяви, який розкішний вигляд ти матимеш на його колінах у короткій спідниці чи сукні. Для додаткової насолоди від процесу ви можете розміститися перед дзеркалом. Не пропонуємо займатися сексом у роздягальні крамниці, але ви цілком можете створити схожий антураж удома — де вас ніхто не потурбує, а секс може бути не лише швидким, але й довгим-довгим, якщо у вас розіграється апетит. 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ