It’s hot outside and inside: 5 секс-поз для спекотних днів і ночей

Позиції для сексу, в яких вам буде комфортно навіть за +30°C


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

опубліковано: 3 червня 2024

Реклама

У літню спеку хочеться гарячого сексу, але без тісних обіймів і тертя вологих тіл (принаймні вдень, коли не надійшла нічна прохолода)? Наскільки сильним узимку може бути бажання насолоджуватися близьким контактом, навіть не вилізаючи з-під ковдри, настільки ж улітку може хотітися палких дотиків — але не по всьому тілу. Знайомся з нашою добіркою «безконтактних» секс-позицій — пристрасних, чуттєвих і зручних.

1. Spicy classic

Чи треба нагадувати про всі переваги doggy style? Можливість інтенсивного глибокого проникнення, зручність для вас обох, класно поєднується з іграшками і додатковою кліторальною чи анальною стимуляцією... Ця поза може заграти новими барвами, якщо ти прогнешся у спинці: так твій таз підніметься вище і він зможе входити в тебе ще глибше. Насаджуйся на член сама, води стегнами круговими рухами, і цей секс точно буде незабутнім. 

2. The Fireworks Display


Поза, в якій ви можете кайфувати від дуже глибокого проникнення й візуального контакту, а ти почуватимешся богинею сексу. Проте ця позиція є доволі енергозатратною, і, якщо ти не готова до такого секс-тренування, займіться в цій позі мастурбацією. Сиди верхи на ньому (на стегнах, без проникнення, проте якщо дуже хочеться...), розвівши ніжки, і задовольняй себе пальцями чи іграшкою, поки він теж мастурбує, насолоджуючись тим, що бачить і відчуває. Так ви зможете швидко дійти до оргазму — або не втримаєтеся і перейдете до інших насолод. 

3. Slow 69

На відміну від класичної пози 69 у цій варіації контакт тіл мінімізовано. Займайтеся оральним сексом у повільному темпі: розслабтеся і насолоджуйтеся одне одним, не ставлячи собі за мету неодмінно досягнути оргазму — і саме завдяки цьому ймовірність досягнути його збільшується. А детальніше про всі переваги slow sex читай тут.

4. Niagara Falls


Super hot поза для сексу в приватному басейні, джакузі чи ванні — наберіть туди трохи прохолодної води і насолоджуйтеся водночас свіжими та гарячими відчуттями. Не забудьте про лубрикант на силіконовій основі, який не змиється в процесі на відміну від природної змазки або water-based засобу. А детальніше про техніку безпеки і способи отримання максимуму задоволення від сексу в душі ми написали окремий матеріал.

5. Stand Together

Old, but gold: чудова позиція і для пристрасного швидкого сексу навіть у найбільш екстремальних умовах, і для того, щоб кайфувати одне від одного у спекотний літній день, вставши, скажімо, напроти кондиціонера або вентилятора. Чи напроти дзеркала, щоб отримувати ще більше насолоди від споглядання за вашим сексом. Поєднайте проникнення з кліторальною стимуляцією пальцями чи іграшкою. І/або, наприклад, нехай він завʼяже тобі очі, щоб твоє тактильне й аудіальне сприйняття загострилося — сама знаєш, наскільки безмежною може бути фантазія.

Схожі статті
Реклама
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ