Кінчай: 7 причин, чому треба отримувати оргазм якомога частіше

Найприємніший спосіб подбати про здоровʼя і красу


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @zenzeroelimone_

опубліковано: 5 липня 2024

Реклама

Усі ми чули про те, наскільки секс і мастурбація корисні для здоровʼя та емоційного стану. Звісно, додаткові аргументи для того, щоб займатися ними, не потрібні — проте нехай тобі буде ще приємніше, коли ти знатимеш, як саме на фізіологічному рівні оргазм покращує самопочуття та які механізми задіяні при цьому. А для того, щоб ще частіше кінчати з партнером або під час self sex, читай наші матеріали про секс-іграшки й гарячі пози.

Отже, як оргазм впливає на здоровʼя та зовнішність?

1. Покращує якість сну. Після оргазму тіло виробляє гормон пролактин, що допомагає краще засинати, й окситоцин та вазопресин, завдяки яким сон є більш глибоким і спокійним.

2. Допомагає шкірі довше залишатися в тонусі. Окситоцин знижує рівень стресу, а разом з тим нормалізує підвищений кровʼяний тиск, що особливо корисно для людей, схильних до гіпертонії. При нижчому рівні артеріального тиску організм активніше виробляє естроген, що, своєю чергою, допомагає синтезу колагену, який зберігає шкіру пружною, гладенькою та підтягнутою. А поліпшений сон (з пункту номер 1) також дозволяє уникнути передчасної появи зморщок і заломів.

3. Зміцнює імунітет. При оргазмі активніше виробляється дегідроепіандростерон (ДГЕА), який позитивно впливає на імунну систему, а також на метаболізм, статеву функцію та здоровʼя кісток.

4. Знеболює. Окситоцин не тільки дарує відчуття щастя й затишку, але й забезпечує природне знеболення, допомагаючи як при головному болю й дискомфорті в мʼязах і суглобах, так і при менструальних спазмах.

5. Робить волосся густішим. Оргазм поліпшує кровообіг, що позитивно впливає не тільки на колір обличчя і пружність шкіри, але й на волосся: корені зміцнюються і волосся активніше росте.

6. Зміцнює мʼязи тазового дна. Регулярні оргазми впливають на стан мʼязів не гірше за спорт і вправи Кегеля. А це запобігає втраті тонусу і дозволяє отримувати більше насолоди від сексу.

7. Допомагає почуватися щасливішою й empowered. Окситоцин, що виробляється під час оргазму, поліпшує емоційний стан, розслабляє і сповнює радістю. Якщо сфокусуватися на розумінні того, на що здатне твоє тіло і скільки задоволення може подарувати, ти відчуєш іще більше вдячності до себе — а разом з тим і прийняття, і впевненості.

Нескінченної втіхи від себе самої та від близькості з партнером і, звісно, яскравих оргазмів!

Схожі статті
Реклама
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ