Насолоджуйся собою: як отримати максимум задоволення від мастурбації

Self-sex як прояв любові до себе


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Офіційний сайт видавництва Книголав, Instagram: @kourtneykardash

опубліковано: 31 травня 2024

Мастурбація — така, здавалося б, проста й знайома більшості тема, проте й досі вона часто залишається поза увагою і з вайбом табуйованості, адже ще пару десятиліть тому говорити про потребу жінки в сексуальній самореалізації не було прийнято.

На щастя, часи змінюються, і про те, як отримувати ще більше задоволення від життя і сексу, можна дізнаватися не лише з практичного досвіду і розмов з подругами, а й з найрізноманітніших джерел — у тому числі й з Cosmopolitan Ukraine, адже для тебе ми завжди готуємо актуальні матеріали про стосунки й секс.

А сьогодні пропонуємо разом почитати надзвичайно цікавий і hot уривок із книжки «Великий О. Твій путівник світом кохання, побачень і сексу» від видавництва «Книголав». Її авторка Олоні — британсько-нігерійська секс-просвітниця, авторка подкасту і блогу Simply Oloni, який виграв премію Cosmopolitan Blog Award 2015 Sex & Relationships.

Її книжка — це секс-позитивний маніфест, створений для того, щоб допомагати ставитися чуйніше до власних бажань, вивчати себе, своє тіло і знаходити гармонію зі своїм партнером чи партнеркою шляхом віднайдення внутрішньої гармонії.

Поговоримо про мастурбацію відверто?

«Мастурбація для різних людей може бути різною, а може й схожою. Наприклад, я певна, що деякі чоловіки дрочать з використанням лубриканту, іграшки чи, звичайно ж, власної руки. Декому з них подобається при цьому лежати, іншим — стояти, а комусь — сидіти. У них також є улюблені інструменти, які стимулюють задоволення, наприклад улюблена категорія порно і — як і в нас — фантазії, аудіо чи журнали. Але ця книжка про те, як вивчати наші оргазми, а не їхні, тож поговорімо про те, як подобається мастурбувати нам.

Зроби щось таке, що тебе збуджує. Наприклад, можна вдягти для самої себе сексуальну білизну, запалити свічки з ванільним ароматом, увімкнути музику, яка налаштовує на грайливий настрій, полежати у ванні з бульбашками, порозглядати фото привабливої для тебе людини, подивитися чи почитати якусь еротику, ввімкнути романтичне тьмяне світло і поспоглядати у дзеркало, як ти чуттєво і звабливо танцюєш.

Методи можуть бути різні, головне тут збудження. Ой, і не забудь замкнути двері! Це й так зрозуміло, але далі, певно, корисно буде лягти на спину. Руки мають бути чисті. Якщо ти дивишся класне етичне порно, яке допомогло тобі збудитися, можна залишити його на фоні чи стишити звук і заплющити очі. Пам’ятай, що тут важливо насолоджуватися моментом: запахом у повітрі, сексуальними звуками на фоні, картинкою в порно. Уяви, що це ти — твої груди, твоя вульва, твій зад. Уяви, що це твоє тіло сексуально задовольняють. У жінок є кілька ерогенних зон, тобто ділянок на тілі, стимуляція яких сприяє збудженню. Окрім клітора, це можуть бути шия, вуха, груди, губи та сідниці. Якщо тобі незручно чи соромно запускати руку собі в трусики, я порадила б почати із чогось іншого. Торкайся різних частин тіла з різним натиском, різними погладжуваннями — кінчиками пальців, усією долонею, масажуй, пощипуй. Дай собі час звикнути чуттєво торкатися власного тіла. Не з потреби, а виключно для власного задоволення. Коли ти нарешті відчуєш, що готова торкнутися інтимної зони, спершу одним-двома пальчиками ніжно, повільно помасажуй шкіру навколо вульви.

Подражни себе, ковзаючи пальцями вгору-вниз по малих статевих губах, притисни капюшон клітора. Зроби це кілька разів, а коли будеш готова — посунь пальчики до клітора та стимулюй його приємним для себе рухом. Можливості майже безмежні — і пам’ятай, правил немає. Ідеться про те, щоб досліджувати себе і своє унікальне тіло.

У межах регулярного дослідження за участю понад 20 000 жінок платформа секс-просвіти OMGYES.com виявила принаймні 36 технік, які використовуються під час мастурбації, щоб збільшити задоволення. Тож якщо ти не знаєш, із чого почати, я підкажу кілька ідей для натхнення. Можливо, щоб знайти ефективну для себе техніку, треба буде спробувати кілька різних.

Техніки мастурбації:

  • рухи колами — середнім пальцем ніжно масажуй різні частини клітора круговими рухами в комфортному для себе ритмі;
  • вгору-вниз — змінюй рухи, проводячи одним чи двома пальцями по клітору вгору та вниз;
  • з боку в бік — спробуй обережно притиснути клітор і раз за разом водити одним чи двома пальцями з боку в бік;
  • погойдування — безперервно граючись із клітором пальчиками, ритмічно погойдуй стегнами вперед-назад у тому самому темпі.

Мастурбуючи, зосереджуйся на диханні та будь уважна до своїх фантазій. Можна також скористатися іграшкою, щоб стимулювати себе там, де приємно. Спробуй притискати з різною силою, а іншою рукою тим часом гратися із соском. Можна торкатися навіть не грудей, а, скажімо, внутрішньої поверхні стегна.

Також пробуй різні пози та змінюй їх. Наприклад, стань навкарачки на ліжку й підклади під себе подушку. Однією рукою тримайся за подушку, обіймаючи її, а іншою рукою спереду притискай між ніг іграшку, наприклад вібратор, — а тоді знайди рівень вібрації, який тобі приємний, і масажуй клітор.

А ще можна сісти на стілець і розвести ноги перед дзеркалом, граючись пальцями. Потім перейди до кліторального вібратора чи вакуумної іграшки на найнижчому рівні вібрації. Масажуй клітор іграшкою, пробуй притискати його під різними кутами, щоб знайти точку, стимуляція якої дасть іще більше задоволення.

Ще одна поза для мастурбації, яка може виявитися дуже приємною, — стати на коліна на ліжку, притиснувшись спиною до стіни чи узголів’я. Розведи коліна достатньо, щоб можна було розмістити між ногами іграшку. Будь терплячою зі своїм тілом, дослухайся до нього».

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ