Спробуйте цей вид сексу, щоб стати з партнером ближчими, ніж будь-коли

Виведіть вашу близькість на новий рівень


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @jeanphilippelebee, @LUCYMACARONI для cosmopolitan.com

опубліковано: 7 червня 2024

Якщо ти ще не чула про swaddling sex (дослівно — «секс, що сповиває»), дозволь нам розповісти про нього. Це своєрідний мікс із поз для сну та сексу, коли ви з партнером засинаєте разом під час проникнення. Це не для всіх і може не підійти тобі — наприклад, якщо ти любиш мати свій особистий простір під час сну або тобі здається, що це незручно. Але безумовно, цей вид сексу має свої переваги для тих, хто хоче бути з партнером у максимально тісному контакті.

«Swaddling sex прекрасний тією неймовірною близькістю, яку люди можуть відчувати, коли їхні тіла фізично пов’язані так довго, — каже секс-педагогиня Сіра Дейсач. — Довгий, повільний, лінивий секс, коли ви проводите всю ніч у ліжку голі, дарує тривале відчуття зв’язку».

«Мета полягає не в тому, щоб займатися активним, бурхливим сексом протягом восьми годин, а в тому, щоб створити глибокий інтимний зв’язок, — говорить ліцензована секс-терапевтка з Нью-Йорка Сенді Кауфман. — Під час сну ви не можете бути ще ближчими зі своїм партнером. Це дає відчуття близькості та безпеки в парі».

Однак є велике застереження: необхідно переконатися, що ти захищена від ІПСШ та небажаної вагітності. Звичайний презерватив може зісковзнути, коли член партнера помʼякшає (а якщо він перебуває всередині тебе під час сну, то так і буде) або якщо твій партнер кашляє, різко рухається чи еякулює (адже це може статися навіть уві сні). Обхідний шлях? Внутрішні/жіночі презервативи, каже Ерік Марлоу Гаррісон, консультант із сексуальних питань у Вірджинії. Якщо ви в парі використовуєте страпон, переконайтеся, що він на 100% силіконовий, радить Дейсач, пояснюючи, що для комфорту під час тривалого статевого акту потрібен м’якший фалоімітатор, який буде рухатися разом з твоїм тілом.

Зважай, що коли залишити щось у піхві довше ніж на пару годин, є ризик отримати подразнення. Якщо ти або партнер схильні до дріжджових інфекцій, запальних процесів, маєте хронічні чи гострі захворювання сечостатевої системи, Кауфман не рекомендує swaddling sex.

Для захисту від незапланованої вагітності можна обрати гормональну контрацепцію. А щоб уникнути ризику інфікування, здайте з партнером аналізи (деякі із захворювань мають тривалий інкубаційний період, тому аналізи є сенс здавати з певним інтервалом) і тільки після того, як ви пересвідчитеся, що готові, відмовляйтеся від презервативів.

Після такого сексу дотримуйтеся звичайних правил гігієни — необхідно помочитися і ретельно вимити зовнішні статеві органи. 

І обов’язково використовуйте достатню кількість лубриканту, особливо якщо йдеться про страпон і/або анальний секс. Тільки неодмінно використовуйте лубрикант на водній основі для силіконових іграшок — силіконова змазка може із часом погіршити якість силіконових іграшок. Проте, якщо ви з партнером не використовуєте бар’єрний захист, силіконова змазка ковзає довше і може бути кращим варіантом.

Готові зайнятися swaddling sex? Ось три позиції для початку.

1. The swaddling spoon 

Один з найпростіших способів swaddling — у позі «ложки». Робити це легко: він входить у тебе, ви обіймаєтесь і засинаєте. Якщо ж він прокинеться вночі для кількох сонних поштовхів у тобі, це ще солодше. 

2. The all-night hug

Ляжте обличчями одне до одного і переплетіть ноги та руки. Переконайтеся, що жодні частини тіла не будуть перетиснуті вночі, а потім просто розслабтеся, злившись в одне ціле. Знайди час, щоб просто насолодитися моментом, адже немає нічого більш інтимного, ніж засинати з кимось, хто тобі дійсно дуже подобається, коли він буквально всередині тебе.

3. The Cheat Sheet


 

«Якщо swaddling приваблює, але здається нереальним, ви можете спробувати спати голими, поклавши руки на геніталії одне одного», — каже Дейсач. Цей варіант чудово підходить для людей, які не люблять тривалі обійми. Це все ще інтимно і сексуально, але ви отримуєте більше власного простору.
 

За матеріалами cosmopolitan.com

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ