Олександр Педан та його донька Лера запускають відео-гайд по найбільших університетах України

Твоя жизнь / Карьера
16 сентября 2021
Cosmo

Аби допомогти майбутнім абітурієнтам — учням 9-11 класів — знайти «свій» навчальний заклад професію і місто для майбутнього в Україні, Олександр Педан та його донька Лера розпочинають новий Youtube-проєкт «УніверCheck».

«Цього року моя донька Лера перейшла в 11 клас. Тож має визначитися, де навчатися та яку професію обрати. На власному досвіді я можу сказати, що це дуже складно. Ми побачили, що в Україні багато великих міст, в яких дуже багато університетів та ще більше спеціальностей. І про них дуже мало актуальної інформації  - лише з офіційних сайтів та відгуків у мережі. Так народилася ідея проєкту. Я щасливий, що за допомогою «УніверCheck» ми покажемо українським школярам та їхнім батькам, які університети є в наших містах, чим вони відрізняються, а також, які перспективи навчання і професійного розвитку пропонують молоді в Україні», — каже Олександр Педан, телеведучий та ідейний натхненник проєкту.

У новому youtube тревел-шоу глядачі побачать університети з 10 міст:

  • Київ
  • Суми
  • Харків
  • Дніпро
  • Полтава
  • Одеса
  • Рівне
  • Чернівці
  • Львів
  • 10-те місто обговорюється

Лера Педан каже, що хоче сама подивитися на університети та показати всім абітурієнтам, які можливості для навчання є в Україні, де мешкають студенти, як розважаються, які особливості українських міст.

«У школах немає профорієнтації. На мою думку, це проблема нинішньої освіти. Нині, щоб визначитися з професією та університетом, потрібно поїхати в турне всією країною. Багато школярів та їхні батьки просто не мають такої можливості. Я хочу побачити все на власні очі та показати іншим. Впевнена, наше шоу допоможе і мені, і абітурієнтам України зробити свій вибір у майбутньому», — каже Лера Педан.

Університет у кожному місті та студентів для участі в зйомках команда проєкту «УніверCheck» обиратиме за результатами анкетування та відео-візитки.  Прочитати детальні умови та заповнити анкету можна за цим посиланням до 30 вересня.

5 5 2
Спецпроекты
Реклама

Как избежать выгорания на любимой работе: 5 советов

Оно неизбежно, даже если ты не готова это признать.

Loading...
Твоя жизнь / Карьера
Надо прочитать

Профессиональное выгорание: 7 признаков, которые ты могла не заметить

Рассказываем, как понять, что ты не просто устала.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Твоя жизнь / Карьера
Это интересно

Як твій знак зодіаку шкодить кар'єрі

Переглянь ці моменти, аби досягти успіху. 

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.