Викинь негайно: 5 моделей взуття, яких не повинно бути в твоєму гардеробі

Мода / Гид по стилю
Фото: Getty Images
Cosmo

Взуття — це не лише важливий елемент образу. Від якості моделі напряму залежить твоє здоров’я. Висота підборів, матеріал підошви, кількість швів і навіть колір фурнітури впливає на стан твоїх ніг. Ми зробили підбірку з 5 моделей взуття, яких не повинно бути в твоєму гардеробі за жодних обставин.

Екстремальні підбори

Тут справа не тільки у висоті. Коли це моделі в стилі Леді Гаги, то зручно не буде ніколи. Якщо чесно, то головний критерій будь-яких підборів — це стійкий каблук. Ти маєш впевнено себе почувати як при ходьбі, так і не рухаючись.

Взуття із резиновою підошвою

Це — твій перший крок до плоскостопості. Таку підошву не можна носити за жодних обставин. Гума не повторює форми твоїх стоп, а отже і амортизація неправильна. Якщо не хочеш отримати такий діагноз, позбудься гумової підошви негайно.

Пофарбовані текстури

Насправді ти ніколи не вгадаєш з якістю фарби. Навіть люксові бренди грішать подібним. Проте якщо після першої носки ти помітила пофарбовані шкарпетки чи ноги, краще не ризикуй. Хімічний склад фарбника відомий тільки працівникам майстерні, де взуття було виготовлено. А раптом в тебе алергія на якийсь інгредієнт?

Взуття з купою ременів

Є взуття, яке має застібку на кісточках. Так от, деякі моделі надто туго облягають ногу і перешкоджають кровообігу. Якщо не хочеш кожного разу відчувати втому, просто забудь про такі варіанти.

Завеликі підбори

І мова не про розмір. Деякі моделі розраховані на широку ногу і на тобі, наприклад, можуть спадати. Аби не зачепитись і не відчувати дискомфорт, краще уникати моделей не за розміром.   

Рейтинг / 0
4 5 15