Як твій знак зодіаку шкодить кар'єрі

Cosmo

Напередодні Нового року пропонуємо покращити життя у кар’єрному плані і поглянути на себе зі сторони. Кожен знак зодіаку має позитивні та негативні риси в роботі. Одні можуть перетворити тебе на чудового працівника, поки інші серйозно підставляють і заважають професійно розвиватися. Як стати кращим колегою чи босом — читай далі.

Овен

Найбільше в роботі тобі заважає хвилювання. Тобі також важко прислухатися до чужої думки, тому під час мозкового штурму з колегами намагайся слухати інших, а не лише ділитися своїми геніальними ідеями.

Телець

Тельці — затяті трудоголіки. Щодня вони обіцяють собі піти з роботи раніше, але знову сидять допізна. У новому році намагайся влаштовувати дружні ланчі з колегами частіше, а також плануй вечори та вихідні поза офісом. Твій мозок потребує перерви!

Близнята

Близнята дуже допитливі. Вони швидко переключаються із важливого завдання на перегляд стрічки в інстаграм і не можуть себе зупинити. У 2020-му тобі просто необхідний стильний планер, який допоможе правильному тайм-менеджменту. Придбай його негайно, поки чорна діра інтернету не захопила тебе надто глибоко.

Рак

Ти часто допомагаєш колегам, забуваючи про власні цілі й час. Немає нічого поганого у щедрості й взаємодопомозі, однак важливо впевнитися, що тебе не використовують. Навчися інколи говорити ні, й життя на роботі суттєво покращиться.

Лев

Найважче Левам вдається вислуховувати критику, навіть якщо вона конструктивна і піде на користь. Тобі не подобаються зауваження, але у новому році варто зрозуміти, що інколи тобі просто хочуть допомогти. Відклади своє самолюбство на другий план і прислухайся до того, що говорять інші.

Діва

Ти перфекціоністка, і ця риса часто працює на твою користь. Проте бажання постійно бути на найвищому рівні може в певний момент зробити тебе нещасливою. Дозволь собі інколи помилятися.

Терези

Тобі хочеться зачарувати всіх довкола і перебувати у середовищі, де всі у захваті від тебе і твоєї роботи. Вписатися у колектив якнайкраще — твоя найважливіша ціль. Однак не варто забувати про саму роботу. Направляй свою енергію у правильне русло, і одразу завоюєш увагу оточуючих.

Скорпіон

Ти не вмієш просити про допомогу і вирішуєш більшу частину задач самостійно. В результаті, часто почуваєшся недооціненою й перенавантаженою.

Стрілець

Стрілець — один із найактивніших знаків зодіаку. Вони часто прагнуть спробувати щось нове, сміливо змінюють місце роботи… Проте в певні життєві моменти варто згадати вислів: краще там, де нас немає. Тому намагайся дотримуватися робочого концепту і піддаватися авантюрам ввечері та у вікенд.

Козоріг

Ти працюєш надто багато, але все одно маєш почуття провини через те, що «повинна» робити більше. Працюй над цією помилкою.

Водолій

Маєш нестандартне мислення і через це часто не можеш порозумітися з більш прагматичними колегами. Звісно, варто залишатися вірним собі, але заразом толерантно ставитися до думок інших. 

Риби

Це один із найбільш творчих знаків зодіаку, тому рутинна робота тобі не до душі. Ти хочеш виконувати лише творчі й цікаві завдання, але у кожній професії знайдеться щось рутинне. Тобі не варто пригнічувати своє творче мислення, та все ж треба навчитися виконувати менш цікаві завдання.   

5 5 9
Фото: кадры из фильма
Спецпроекты
Реклама

Как составить идеальное резюме

Из каких блоков оно состоит и что в нем нужно писать.

Твоя жизнь / Карьера
Надо прочитать

Как зарабатывать удаленно: 10 идей для работы на фрилансе

Это далеко не все способы удаленного заработка. Но ты точно поймешь, с чего можно начать.

Loading...
Твоя жизнь / Карьера
Надо прочитать

Работа на дому: 5 ловушек, о которых стоит знать фрилансеру

Если в связи с карантином тебе пришлось «переквалифицироваться» во фрилансера, учти эти факторы, чтобы работа была продуктивной, а не стрессовой.

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: София Ричи

Здоровый экоизм: новые правила жизни, сознательная мода и эко инфлюэнсеры

Экологично меняем работу и освежаем резюме

Вогнали в краску: прокачиваем навыки по окрашиванию волос дома

Go out: как сделать каминг-аут безопасным для себя и безболезненным для твоего окружения

Дофаминовый фастинг: не столько диета, сколько новомодный способ перезагрузки


Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Твоя жизнь / Карьера
Надо прочитать

6 правил эффективной работы из дома во время карантина

Они помогут тебе отвлечься от домашнего хаоса и быть максимально продуктивной.    

Твоя жизнь / Карьера
Это интересно

Как заработать во время карантина: несколько отличных идей

Для этого даже не нужно вставать с дивана!

Гороскоп

Время с пользой: Cours­era и Prometheus открыли бесплатный доступ к курсам на период карантина

Воспользуйся возможностью прокачать свои скиллы и стать еще лучше — как профессионал и как личность.

Как правильно покупать, менять и хранить валюту

Читай эту статью, чтобы напомнить себе о главных принципах дружбы с валютой.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Книга дня: психолог Елена Друма «Ты и деньги»

Если хочешь больше зарабатывать и получать подарки от жизни!

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.