5 найкращих б’юті-процедур на осінньо-зимовий період

Красота / Тело и лицо
Фото: instagram/kourtneykardash
Cosmo

Нині саме час зайнятися своєю шкірою. Сонячна активність — на мінімальному рівні, а це означає, що можна робити різноманітні косметичні процедури. Які нові б’юті-процедури з’явилися на ринку, та що саме потрібно тестувати цього сезону – розбирався cosmo.com.ua.

Хімічні пілінги

Саме вони допомагають покращити структуру та колір шкіри, висвітлити пігментацію та побороти акне, яке загострюється саме восени. Курсу із 4-5 пілінгів буде достатньо. Вже після 2-4 тижнів ти помітиш позитивні зміни.

Фототерапія 

Ще однією зброєю у боротьбі за рівномірний колір шкіри є фототерапія. Вона ретельно й обережно забирає поверхневу пігментацію та почервоніння і стимулює вироблення колагену. Процедура збільшує чутливість шкіри до сонця, тож осінь-зима є чудовим періодом для фототерапії. Рекомендовано 2-5 сеансів з інтервалом у 2-3 тижні. 

Лазерна терапія 

Завдяки СО2-лазерам, які використовуються у цій терапії, процес регенерації шкіри значно прискорюється і триває декілька діб. Курс лазерної терапії також бореться з пігментацією, дрібними зморшками, разом із цим стимулюючи активний синтез колагену. Процедура також здатна впоратися з рубцями на шкірі після акне. Як правило, курс лазерної терапії складається із трьох процедур з інтервалом в 1 місяць. 

Видалення судинної сітки 

Наприкінці літа у багатьох жінок з’являється судинна сітка біля носа та щік. Найефективнішим способом у боротьбі з нею є неодимовий лазер. Перед тим як розпочати курс процедури, важливо впевнитися, що літня засмага повністю щезла. У залежності від сили проблеми, тобі знадобиться від 1 до 3 процедур з інтервалом у 3 тижні. 

Лазерна епіляція 

Кінець літа — гарний привід готуватися до наступного теплого сезону. Осінньо-зимовий період — найбільш підходящий час для проведення лазерної епіляції, адже вимогою до цієї процедури є аж до 10 сеансів. Якщо наважишся на цю процедуру вже зараз, наступного літа зможеш насолоджуватися гладенькою шкірою, забувши про бритву, почервоніння та подразнення.

Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 6