5 порад, як правильно доглядати за шиєю

Красота / Тело и лицо
Фото: Getty Images
Cosmo

Поки ми молоді, краса та пружність шиї нас не хвилює. Та якщо ігнорувати догляд за нею, з плином часу вік буде зчитуватися на ній «жирним шрифтом». Косметологи радять починати доглядати за шиєю до появи проблем зі старінням. Кожній красуні варто запам’ятати, що обличчя, шия і зона декольте – єдиний простір, який потребує однакового догляду. Тому якщо ти досі думаєш, що наносити зволожувальний крем варто лише до підборіддя, а для усього решта вистачить гелю для душу – ти дуже помиляєшся. Cosmo.com.ua готовий поділитися порадами правильного догляду за шиєю.

1. Не забувати про SPF. Шкіра на шиї найбільше піддається гіперпігментації. На жаль, більшість жінок ігнорують рекомендації спеціалістів – наносити крем з SPF на шию. Таким чином, шкіра у цій зоні швидко втрачає пружність. Боротися з такою проблемою варто не лише у домашніх умовах, а й за допомогою косметичних процедур. І при цьому робити їх регулярно. 

2. Працювати над поставою. Якщо у тебе з дитинства залишилася звичка читати у ліжку, ти не уникнеш «заломів» на шиї й у зоні декольте. Тим паче, нині ми усі користуємося гаджетами, лежачи на подушці. Старайся тримати телефон на рівні очей, коли є така можливість. Та й загалом – працюй на своєю поставою, аби запобігти появі «другого підборіддя». 

3. Спати правильно. Не менш важливим фактором, який впливає на утворення складок на шиї, є поза, у якій ти звикла спати. Звісно, найвдалішим положенням для сну є спина. До того ж важливо обрати зручну подушку, яка нормалізує кровообіг і забезпечує правильне положення хребта. 

4. Займайся фейсбілдингом. І будь готова приділяти вправам 10-15 хвилин щодня. На нашому обличчі – 57 м’язів, які потребують догляду, як і твій прес чи сідниці. Однак будь уважною: вже відомі випадки, коли після вправ м’язи були перекачаними. Замість пружної шкіри дівчина отримувала широку шию, як у спортсменів. Довіряй лише перевіреним спеціалістам і дивись найбільш популярні відео з фейсбілдингу.

5. Регулярно відвідуй косметолога. Трапляються випадки, коли старіння шкіри на шиї – генетична проблема. У такому разі тобі потрібні процедури, які впливають на зміну структури старих колагенових волокон та забезпечують синтез нових. Серед найефективніших методик: RF-терапія, лазерні шліфовки, ультразвуковий ліфтинг тощо.

Не забувай про спеціальні засоби для догляду за шкірою шиї та декольте. Ось найкращі, на наш погляд, продукти:

Зміцнюючий крем для шиї Cold Plasma Sub-D/Neck, Perricone MD

Лифтінг-крем для шиї Neck Cream, Sisley Paris

Антивіковий крем-флюїд Neck Perfect, IS Clinical

Крем-ліфтинг для шиї Stem Cell Neck Lift, Image Skincare


  

Рейтинг / 0
5 5 4