5 популярних нових серіалів Apple TV+

Плани на прохолодні вечори


АВТОР: Анастасія Якубишин

ФОТО: Apple TV+

опубліковано: 24 травня 2024

Наближається сезон травневих злив, а ми всі знаємо, що це означає: новий серіальний марафон у ліжку із чаєм. Та якщо тобі вже остаточно набридло всоте передивлятися «Друзів», «Шерлока» та «Пліткарку», то маємо для тебе перелік нових серіальних прем’єр від Apple TV+ на будь-який смак. Мода, наука, подорожі в часі, сімейні таємниці та боротьба за соціальну справедливість — це та більше шукай у переліку серіалів нижче.

«Темна матерія»

Американський науково-фантастичний телесеріал, створений Блейком Краучем за однойменним романом 2016 року. Прем’єра перших двох епізодів відбулася 8 травня 2024 року.

Історія розповідає про викладача фізики Джейсона Дессена, якого викрадають в альтернативну версію його життя через інший вибір, який він зробив п’ятнадцять років тому. Щоб повернутися до своєї справжньої родини, він вирушає в жахливу подорож. Його мета — врятувати свою сім’ю від самого себе.

Rotten Tomatoes (провідний онлайн-агрегатор оглядів фільмів і телешоу від критиків) повідомив про рейтинг схвалення 78% із середнім рейтингом 6,8/10 на основі 41 відгуку критиків.

«Новий образ»

Усім любителям та любителькам моди приготуватися! Серіал розповідає про життя Крістіана Діора та Коко Шанель під час Другої світової війни та про те, як вони започаткували сучасну модну індустрію. Серіал демонструє, як мода може бути способом виживання навіть у найскладніші часи, а також досліджує моральні дилеми воєнного часу.

Естетичний серіал отримав досить різноманітні відгуки критиків. Видання The Guardian зазначило, що серіал є історично неточним та дещо поверховим. Rotten Tomatoes оцінив серіал у 57% на основі 51 відгуку критиків. Водночас широкому загалу серіал радше сподобався. Він продовжує набирати перегляди та провокувати жваву дискусію навколо теми війни, історії, біографій Крістіана Діора та Коко Шанель і, звісно, моди.

«Палм-Рояль»

Перший у нашій добірці комедійний мінісеріал, знятий за мотивами книги «Містер і місис Американський пиріг» Джульєтт МакДеніел. Прем’єра серіалу відбулася 20 березня 2024 року.

Сюжет розгортається у 1969 році, де амбіційна жінка Максін намагається отримати місце у вищому товаристві Палм-Біч, штат Флорида, через найексклюзивніший заміський клуб міста. На що готова та, яка хоче цього понад усе?

«Шуґар»

Ні, мова не про цукор. Джон Шуґар — це приватний детектив, що розслідує зникнення Олівії Сігел, любої онуки голлівудського продюсера Джонатана Сігела. Поки Шуґар намагається з’ясувати, що сталося з Олівією, він розкопує таємниці родини Сігелів, старі й нові. Прем’єра відбулася 5 квітня 2024 року.

За права на знімання серіалу точилися справжні тендерні битви, у яких переміг Apple TV+. І не дарма, адже серіал уже був досить високо оцінений критиками та глядачами. На Rotten Tomatoes 82% із 66 критиків дали позитивну оцінку серіалу.

«Велика сигара»

Цей біографічний драматичний серіал розповідає нам історію втечі співзасновника партії «Чорні пантери» Гʼюї Ньютона на Кубу, щоб уникнути переслідування ФБР. Серіал переносить глядачів у мінливі 70-ті, занурюючи їх в атмосферу соціальних та політичних революцій. Він порушує теми ідентичності, свободи та опору.

Серіал зацікавить шанувальників історичних драм, біографій, а також тих, хто захоплюється історіями про боротьбу за соціальну справедливість. Прем’єра відбулася 17 травня.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ