Доведено наукою: чому людина закохується тільки тричі в житті

Твоя жизнь / Психология
Фото: instagram.com/dirtybootsandmessyhair
Cosmo

Нове дослідження британських науковців висуває теорію про те, що кожна людина в середньому закохується лише тричі протягом життя. І саме в останній спробі досягає ідеальних для себе стосунків.

В експерименті вчених взяли участь 3000 чоловіків та жінок із Британії, середній вік яких сягав 37 років. Згідно з результатами анкетування, кожна людина може знайти собі пару п’ять разів протягом життя. Але може закохатися тільки три рази.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dirty Boots and Messy Hair (@dirtybootsandmessyhair)

Вперше у нашому серці з’являється тепле почуття у підлітковому віці. Тоді об’єкт наших почуттів максимально ідеалізується. Тобі теж здавалося, що ваші стосунки будуть схожими на казку? Однак сувора реальність розставляє усе на свої місця, і доросле життя розводить двох людей у різні боки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dirty Boots and Messy Hair (@dirtybootsandmessyhair)

Далі настає черга другої закоханості. Психологи називають її втечею від перших стосунків. Розбите серце шукає надійних рук, які будуть піклуватися, а також допоможуть відшукати себе заново. Проте у глибині душі ми знаємо, що це кохання не буде довготривалим. Це лише тиха гавань, де можна знайти душевний спокій і на певний період залягти на дно. Такі стосунки у будь-якому разі приречені на невдачу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dirty Boots and Messy Hair (@dirtybootsandmessyhair)

Після двох романтичних, та все ж нещасливих історій, людина вже практично розчарована. Вона навіть може пообіцяти собі більше не закохуватися, та саме у такі моменти зустріти істинне кохання. Учені наголошують – ця закоханість є своєрідним балансом, де обидва партнери щирі, близькі та готові віддавати любов.

Якщо у перших двох варіантах закоханості ми ще не готові бути чесними не те, що з партнером, а й самим собою, то третє кохання є сукупністю усіх людських цінностей. До речі, саме у цих здорових стосунках ми змінюємося на краще. Адже завжди хочемо бути кращою версією себе поруч з тими, хто робить нам по-справжньому щасливими.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dirty Boots and Messy Hair (@dirtybootsandmessyhair)

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 13