Ера Водолія: на які зміни чекати кожному знаку зодіаку в 2024 році

Читаємо підказки зірок


ФОТО: cosmopolitan.com/uk

опубліковано: 12 березня 2024

Ера Водолія: на які зміни чекати кожному знаку зодіаку в 2024 році

Ми вже розповідали тобі, що з 2024 року наша планета переходить в новий період, який астрологи називають Ерою або Епохою Водолія. Такий перехід ― про глобальні зміни для людства в цілому. Нові технології, що буквально змінюють життя, перевороти та революції, змінюється навіть комунікація між людьми та правила гри у стосунках. Ера Водолія принесе багато змін. Звичайно, вони відбуватимуться поступово.

Проте вже у 2024 кожен знак зодіаку відчує на собі вплив цього містичного переходу. Чого саме чекати тобі цьогоріч? Ми підготували астропрогноз для кожного знаку зодіаку 2024. Вивчай, готуйся, а головне ― пам'ятай, що зміни на краще. Навіть якщо спочатку так не здається.

ОВЕН

Твоя краща сторона ― залишатися сильною, попри зовнішні обставини. І цьому можуть позаздрити всі інші знаки зодіаку. Твоя задача на 2024 рік: краще пізнати себе, зміцнити віру у власні сили та пробувати нове. Бо життя починається тоді, коли виходиш поза свою зону комфорту. В тебе точно будуть сили це зробити! 

Астероїд Хірон був у твоєму знаку майже 5 років, вказуючи на слабкі місця, які варто пропрацювати. Цей рік для тебе ― рік зцілення, коли розумієш, що всі травми ― це уроки. І приймаєш їх. У стосунках цього року ти не захочеш грати в ігри та не прийматимеш поверхневість. Довіряй собі та не йди на компроміси з тим, що для тебе важливо. Навіть якщо оточення намагатиметься тиснути на тебе. 

 

ТЕЛЕЦЬ

Минулий рік був для тебе роком змін, розвитку та росту. Чого чекати у 2024-му? Тобі захочеться ділитися своїми знаннями та інсайтами. Окрім цього, саме у 2024 є шанс побудувати по-справжньому близькі стосунки: довіряй своїм почуттям та інтуїції, щоб відчути правильного партнера. 

У травні будуть класні можливості для фінансового зростання: уважно розглядай усі пропозиції по роботі, або ж спробуй монетизувати власне хобі. 

 

 

БЛИЗНЮКИ

У 2023 році ти відчула, як це ― рухатися окремо від натовпу. 2024-й покаже, що цей шлях був хоч і складний, але правильний. В Еру Водолія ти ввійдеш натхненною та з вірою в себе. 2024 обіцяє фінансове зростання та відчуття того, що ти на своєму місці.

Готуйся відчути себе lucky girl та лови можливості: подібний вдалий транзит для Близнюків відбувається раз на 12 років! Окрім того, змін варто чекати й у найближчому оточенні. Тут варто пам'ятати лише про одне: якість (друзів, партнерів) завжди важливіша за кількість.

 

 

РАК

2023-й став важливим початком для тебе у сфері кар'єри. Далі ― більше! Тебе бачать, твоєю роботою захоплюються, відкриваються нові можливості. Ти можеш відчути в собі сили спробувати щось нове, а, можливо, навіть віднайти нове покликання. 

Головна задача на 2024 рік: звільнитися від старих переконань, що вже не працюють для тебе, щоб віднайти сили та мету. Наприкінці травня ти більше аналізуватимеш себе, прагнутимеш відповідей та внутрішнього спокою. Дай собі на це час та простір.

 

 

  

ЛЕВ

У 2024-му твоя енергія стане ще потужнішою та заряджатиме всіх навколо. Пізнавати нове, подорожувати, шукати відповідей ― твої задачі в Еру Водолія. 

У тебе буде класні можливості розширити коло спілкування та стати популярною. На максимум використовуй свою харизму та проявляй впевненість, навіть якщо інколи її не відчуваєш ― fake it till you make it, як кажуть. Окрім того, ти навчишся інтуїтивно помічати людей, що наполегливо порушують у стосунках баланс «брати-давати». Не дозволяй маніпулювати собою та охороняй власні кордони. 

 

 

 

ДІВА

2023 рік був досить складним для тебе у сфері стосунків із собою та з партнером. Ти позбавилася від ілюзій та виросла. 2024-й буде наповнений зовсім іншими енергіями. Ти зрозумієш, що кохання може бути іншим, без жертовності та втрати себе.  

2024-й також посилить твою цікавість до самопізнання та всього езотеричного. А в середині травня успіх прийде у сферу кар'єри: твоя праця буде помічена та оцінена так, як ти на те заслуговуєш.

 

 

ТЕРЕЗИ

2023 рік був багатий на уроки, але вони вже позаду, як і люди, що приносили у твоє життя токсичність та хаос. У 2024 рік з тобою підуть лише ті, хто дійсно цього вартий.

Ти будеш більше часу приділяти власній творчості та повсюди знаходити натхнення.

Головне завдання на весь 2024 рік: побороти бажання догоджати та постійно йти на компроміси в мінус собі. Ти не можеш подобатися всім. І не повинна. 

 

  

СКОРПІОН

2024-й для тебе ― час знайти справжні опори. І зрозуміти, що головна твоя опора ― ти сама, і ти з усім впораєшся. Тобі захочеться вибудувати власний safe space ― чи то всередині себе, чи то облаштувати дім, чи побудувати сім'ю. 

У центрі уваги весь час будуть стосунки у родині та все, що пов'язано з домом.

Окрім того, 2024 рік стане для тебе роком зцілення ― як фізичного, так і ментального. Дбай про себе більше: не пропускай чекапи, запишись на спорт, стеж за режимом. 

 

СТРІЛЕЦЬ

У 2024 Стрільці нарешті можуть зітхнути з полегшенням: професійні та фінансові складнощі нарешті залишають їх, як і Плутон, який нарешті виходить із цього сектору.

У центрі уваги для тебе ― стосунки та комунікація. Не бійся говорити сміливо та голосно. Тебе точно почують.

2023 рік був складним для твоїх стосунків з партнером ― ви розійшлися у цінностях, а можливо і завершили стосунки. І тут хороша новина: вже у травні романтика знову буде в повітрі. Ті, хто у стосунках, вийдуть на новий рівень, а самотні ― зустрінуть кохання.  

 

КОЗОРІГ

За 2023 рік ти точно стала сильнішою. Травми, втрати та глобальні зміни загартували тебе. Але не зламали! Пам'ятай, що все це ― на краще.

Твоя задача на 2024 рік: бути добрішою до себе, не критикувати себе та дозволити інколи бути неідеальною. Твої цінності пережили трансформацію ― час прийняти це, відкинути цинізм та визнати, що понад усе тобі хочеться безпеки та комфорту у всіх сферах життя. Якщо ти зможеш це пропрацювати, 2024 рік  стане одним із найуспішніших та найщасливіших для тебе. 

 

ВОДОЛІЙ

Для Водоліїв 2024 стане по-справжньому потужним: готуйся відчути зміни значно глобальніше, аніж інші знаки зодіаку. 

Довіряй своїй інтуїції та Всесвіту: він надсилатиме тобі підказки

Твоя задача на 2024 рік: знаходити сили та ресурс у собі, коли здається, що все навколо розвалюється. Слухати себе і чути. А також навчитися просити про допомогу. Це не слабкість, а вибір дорослого.

Зірки обіцяють, що вже у травні ти відчуєш полегшення. Щоб пришвидшити процес, частіше дозволяй собі розслабитися, не відмовляйся від зустрічей з друзями, знаходь час для розваг та хобі.  

 

 

РИБИ

2023-й був для тебе роком про дисципліну та рух до того, чого хочеш. У 2024-му ти навчишся не опускати руки та закріпиш це вміння. 

Щойно ти повіриш у себе, то помітиш, як можливості та гроші самі йдуть до тебе. Це по-справжньому хороший для тебе рік у сфері фінансів. Лише вір у свої навички та таланти.

У травні тобі може захотітися змін: нових людей у своєму житті або переїхати в нове місце. Дослухайся до своєї інтуїції та дозволь собі це зробити. Нове місце може стати твоїм потужним джерелом натхнення.

 
Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ