5 гарячих секс-поз, які варто спробувати

Класні пози для сексу, щоб отримати максимум задоволення


ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

АВТОР: Анастасія Леонова

опубліковано: 17 травня 2024

Для того щоб відчувати ще більше близькості з партнером, а секс був не буденним, а дарував нові незвичні враження, хорошою практикою є час від часу знайомитися з новими позами. Нехай це буде вашою традицією: з певною періодичністю тестувати нові секс-пози. Спеціально для цього ми створюємо добірки із цікавими позами для сексу — зберігайте їх собі та практикуйтеся з партнером хоч би й цієї ночі (або й зараз, не відкладаючи на потім!). 

1

Mating press

Позиція, що зберігає в собі переваги класичної місіонерської пози — тісний фізичний контакт шкіра до шкіри, можливість бачити очі одне одного, сплетення в обіймах. При цьому він відчутно тисне на тебе вагою свого тіла, а твої підняті ніжки, закинуті на його плечі, змінюють кут проникнення — член входить ще глибше і щільніше прилягає до передньої стінки вагіни, а головка клітора стимулюється тертям ваших тіл. 

 

2

on the armchair

Поза, в якій ти лежиш на дивані, попереком на бильці (звісно, це має бути м’яка поверхня), а партнер входить у тебе, стоячи і притримуючи твої ноги. Ця позиція чудово підходить і для пристрасного й інтенсивного сексу, оскільки вона забезпечує глибоке проникнення, і для більш плавних рухів. Підійми таз якомога вище — це забезпечить додаткову стимуляцію зони G і подарує яскраві враження. 

 

3

The black bee

Позиція з «Камасутри», в якій ти не тільки відчуєш себе богинею сексу, але й потренуєш тіло на витривалість. Нехай він відкинеться назад під кутом близько 45 градусів, підклавши під спину подушки, а ти широко розведи ноги, спираючись на стопи та долоні прямих рук. Рухай стегнами, насаджуючись на член, не тільки згори донизу, але й круговими рухами. Так стимуляція буде максимально повною, а проникнення — глибоким. Візуальний контакт плюс пестощі клітора пальцями партнера чи іграшкою допоможуть тобі отримати інтенсивний оргазм. 

 

 

4

Warm hug

Поза, в якій ви сплітаєтеся в обіймах, а ти можеш контролювати глибину і темп. У цій позиції член не просто здійснює зворотно-поступальні рухи у твоїй вагіні — ви буквально третеся тілами, завдяки чому кров ще більше приливає донизу, а чутливість збільшується. У процесі вам зручно бачити одне одного, гладити й цілувати, зберігаючи і фізичний, і емоційний контакт. 

 

 

5

by the window

Усе найкраще одразу — секс стоячи і проникнення, коли він ззаду, є хвилюючими самі по собі, а якщо додати пікантності, розмістившись напроти вікна, ваш секс стане ще гарячішим. Звісно, регулюйте самі, який рівень приватності (і відкритості) вам пасує: навіть якщо ви займаєтеся сексом уночі при вимкненому світлі, але біля вікна, це може лоскотати нерви додатковим відчуттям прихованої публічності. 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ