Додайте це до вашого сексу, щоб він був незабутнім

Простий крок, який змінює все


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

опубліковано: 3 липня 2024

Реклама

Хочеш отримати нові сексуальні враження, при цьому навіть не виходячи із «зони комфорту»? Адже яскраві емоції від сексу не обовʼязково мають бути викликані складними позами та відвертими експериментами. Спробуйте використовувати подушку під час сексу — або спеціальну із секс-шопу, або звичайну. Для вас із партнером може бути зручною як невелика подушка, так і більша або одразу декілька залежно від бажаного результату. Цей простий і зрозумілий «аксесуар» дозволяє суттєво змінити кут проникнення і зробити секс ще більш гарячим і водночас комфортним. Пропонуємо 5 ідей секс-позицій, у яких використання подушки буде game-changing.

The Deep Plunge

Поза для дуже глибокого проникнення — твій таз піднятий назустріч партнеру, і він може входити в тебе дуже інтенсивно, а положення ніг дає тобі можливість контролювати процес. Для цієї позиції може знадобитися не одна подушка, а навіть декілька. Також ця поза чудово підходить для анального сексу гарячого та чуттєвого.

Solo play 

Така «невинна» річ, як подушка, може зробити мастурбацію значно більш hot. Ти можеш покласти на неї вібратор і ковзати вздовж нього, качаючи стегнами, або зафіксувати на ній вібратор чи фалоімітатор — іграшку можна притримувати рукою або затиснути між двома подушками. Чи поклади на подушку вібратор (класичний, вакуумний кліторальний стимулятор або wand), ляж на бік і затисни її колінами. Просто лежи, насолоджуйся вібрацією і стискай подушку ногами, що додатково посилить враження. Ти можеш робити це сама або у присутності партнера — вирішуй сама, нехай він дивиться до кінця або приєднується до тебе.

Oral pleasure 


Для цієї позиції якнайкраще підійде спеціалізована секс-подушка з «трикутним» нахилом або подушка у формі валика. Ти можеш сама тертися об обличчя партнера або лежати розслаблено і насолоджуватися всім, що він робить з тобою: ротом, пальцями та іграшками.

Go deeper

Варіація doggy style, у якій партнер може входити в тебе нереально глибоко. Твої стегна підняті й майже зімкнені, завдяки чому вагіна ще щільніше охоплює член, а він навалюється на тебе ззаду — ідеальне положення і для солодко-повільного, і для дуже пристрасного та інтенсивного сексу.

The Pinned Butterfly


Готова підкорюватися йому? Використовуйте наручники з довшим ланцюгом або спеціальну подушку з фіксаторами. Насолоджуйся візуальним контактом і передачею контролю партнеру. Пограйтеся з температурами (кубиком льоду, теплою олією масажної свічки...), завʼязуванням очей або балансуванням на межі оргазму, коли він майже доводить тебе до кульмінації, але відтягує цей момент. Вам точно є чим здивувати і потішити одне одного — а нові сексуальні практики допоможуть у цьому.

Схожі статті
Реклама
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ