Спробуйте цю позу для солодкого лінивого сексу

Мінімум зусиль для максимального задоволення


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

опубліковано: 11 липня 2024

Реклама

Хочеш, щоб він входив у тебе ззаду, і почуваєшся дуже розслабленою та лінивою? Тоді влягайся зручніше в позу lazy dog! «Хтось каже “лінива”, а я кажу “енергозберігаюча”, — говорить Саманта Маршалл, директорка з маркетингу та секс-педагог компанії Smile Makers. — Lazy dog — для тих випадків, коли ви хочете заощадити трохи енергії, тому що ви обидва сонні, але збуджені, або бажаєте зробити перерву під час тривалого активного сексу».

Lazy dog — це не зовсім доггі-позиція, але дуже близька до неї. Ця поза передбачає вагінальне або анальне проникнення, коли ти лежиш на животі, а партнер — на тобі. Крім того що це зручно, ця поза може відчуватися набагато романтичнішою, ніж «звичайна» колінно-ліктьова позиція. Адже ви отримуєте тісний контакт шкіра до шкіри, а він має можливість цілувати твою шию, плечі та спину, покусувати їх і шепотіти тобі на вушко щось гаряче.

Відчуття, коли ти знизу, а він «накриває» тебе, може бути неймовірно затишним — як коли ти ніжишся під обтяженою ковдрою. «Ця поза забезпечує більш тривале проникнення. Замість того щоб зосереджуватися на швидких поштовхах, вона заохочує невеликі, більш глибокі рухи», — каже Маршалл. Позиція чудово підходить для любителів повільного сексу, сонного ранкового сексу або лінивого сексу у вихідні.

Читай далі про 3 варіанти цієї позиції та обирай, що спробувати цієї ночі.

Original + toys

Насолоджуйся відчуттям того, як він навалюється на тебе зверху і входить плавно та чуттєво. Додай анальну пробку і/або просунь під себе плаский вібратор (наприклад, у формі пелюстки або мініатюрну віброкулю) чи трися клітором об руку. І звісно, для цієї позиції чудово  підходить подушка — звичайна або спеціалізована із секс-шопу. Підкладена під стегна, вона може змінити кут проникнення та зробити його ще глибшим.

Stairway to Heaven


Ця варіація — проміжна між класичною колінно-ліктьовою позицією та lazy dog. Поекспериментуй з кутом, під яким ти тримаєш спину — у вигляді своєрідних «сходинок» можна використати, наприклад, стос подушок, sex pillow або ж просто спертися на узголівʼя ліжка чи спинку дивана. Такі, здавалося б, незначні зміни положення тіл здатні додати більше яскравих відчуттів, і ця поза може стати вашою новою улюбленою.

Teaspooning


Допоміжним елементом у цій позі є меблі — розмістіться на мʼякому килимі, спирайся на крісло (головне, щоб воно було достатньо важким і надійним!). Ця секс-позиція дозволяє нівелювати вашу з партнером різницю у вазі, якщо ти не хочеш, щоб він занадто сильно тиснув на тебе, будучи зверху, але при цьому зберігає чуттєвий контакт вашої шкіри та щільне проникнення. Додатковий бонус — тобі або партнеру буде зручніше стимулювати твій клітор.

Яскравих оргазмів!

За матеріалами cosmopolitan.com.

 

 

Схожі статті
Реклама
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ