Тілом до тіла: як робити нуру-масаж

Чуттєва японська практика


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Офіційні сайти брендів, instagram: @estherscanon

опубліковано: 22 квітня 2024

Якщо ти хочеш вивести вашу з партнером чуттєву взаємодію на новий рівень і влаштувати незабутній вечір, спробуйте масаж тілом для тіла. Нуру-масаж, що походить з Японії, — це еротична практика, під час якої масаж робиться всім тілом, а ковзання забезпечує спеціальний гель. 

Для того щоб подарувати одне одному насолоду, необов’язково володіти спеціальними техніками, адже сам процес є надзвичайно збудливим і точно збагатить новими відчуттями. Головне в нуру-масажі, як і в будь-якому іншому, — це довіра одне до одного і створення сприятливої атмосфери. Вимкніть ґаджети, приглушіть освітлення, ввімкніть музику, яка навіює потрібний настрій. 

Масаж нуру чудово підійде вашій парі, якщо вам не подобаються відчуття масності від косметичних олій та занадто інтенсивні запахи. Гелі для нуру мають в’язку консистенцію, яка робить рухи плавними та ніжними, проте не залишають відчуття липкості, плям на одязі та постелі й легко змиваються водою.

Набір Oriental Body To Body від бренду Shunga містить усе необхідне для нуру-масажу: докладну інструкцію, як приготувати 4 літри гелю, і золотисте простирадло, що не промокає. Ти можеш обрати гель з ароматом тропічних фруктів, дині й кавуна чи полуничного ігристого. Подбайте про місце проведення масажу: наприклад, спеціальне водонепроникне простирадло (часто їх виготовляють з латексу чи вінілу) можна розстелити на ліжку чи на м’якому товстому килимі, а по краях обкласти його згорнутими у валики рушниками, щоб зробити бортики, які перешкоджатимуть розтіканню гелю. 

У тому разі, якщо ви з партнером віддаєте перевагу засобам без аромату, зверніть увагу на Noriplay Ultra Slide від бренду Orgie: 500 мл гелю без запаху й кольору, який не потрібно розводити водою і який уже готовий до використання.

Роздягніться обоє або залиштеся в тонкій, комфортній для вас білизні. Нехай партнер ляже, а ти, набравши в ручки гель, трохи зігрій його теплом своєї шкіри та почни рясно наносити на тіло партнера. Або почни намащувати на себе гель, а партнер нехай роздивляється тебе — лише уяви цю чуттєву прелюдію. Чи намащуйте одне одного — ідеальний початок процесу. Якщо ти хочеш, щоб масажні рухи були більш відчутними, може знадобитися трохи сильніший натиск, ніж під час виконання класичного масажу з олією чи кремом, адже гель робить шкіру дуже ковзкою і знижує силу тертя. Нуру-масаж дозволяє насолодитися легкістю рухів, ковзанням, вологістю, максимально близьким контактом — і фізичним, і емоційним. Імпровізуйте у процесі: партнер може лежати і долілиць, і горілиць, а ти — торкатися його спершу лише руками, а потім ковзати по ньому всім тілом, масажувати ліктями, ніжками, торкатися грудьми з напруженими сосками. Не обмежуйте свою уяву, і цей вечір запам’ятається вам надовго. І звісно ж, нуру-масаж чудово поєднується із секс-іграшками, масажем йоні або лінгама, в який він може гармонійно перетекти (майже буквально «перетекти», враховуючи, який це wet процес), з проникненням та будь-якими іншими взаємодіями, що приведуть вас обох до яскравих оргазмів.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ