5 фактів про кохання, доведених наукою

Cosmo

Кохання — особливе і таємниче почуття. Ніхто з нас навіть не уявляє, чому відчуває «метеликів у животі», розряд електричного струму чи запаморочення. Однак прагматичні дослідники впевнено заявляють, що це романтичне почуття можна пояснити з наукової точки зору. Як саме — читай далі.

1. «Метелики в животі» — це адреналін. Він з’являється внаслідок стресу, який ти відчуваєш, коли обранець перебуває близько. Так, це той самий адреналін, який ми відчуваємо, коли скачемо з парашутом або катаємось на американських гірках. 

2. Кохання — це наркотик. Відомо, що ці речовини викликають у людини звичку та провокують ейфорію. І, за результатами наукових досліджень, вплив кохання на наш організм є ідентичним. Коли ти закохуєшся, із неймовірною швидкістю виробляються такі хімічні речовини як норадреналін, дофамін, адреналін і окситоцин. Таким чином, з’являється відчуття щастя, яке окриляє.

3. Кохання та шоколад тісно пов’язані. Чим більше ти з’їси шоколаду, тим частіше прийматимеш спонтанні рішення. Усьому причина — речовина фенілетиламін, якої чимало у шоколаді. Отож у любителів солодощів є більше шансів закохатися, ніж у прихильників здорового харчування.

4. Коли бачиш його, твої зіниці збільшуються. Учені довели, що при погляді на симпатичну нам людину, зіниці збільшуються у розмірі. Як після випитого коктейлю або страждань від головного болю. При цьому розмір зіниць може збільшуватися у чотири рази. 

5. У подружжя часто співпадає ДНК. Протилежності притягуються? Схоже, що ні. За дослідженнями американських науковців, частіше створюють сім’ї люди зі схожими ДНК.
 

5 5 23
Фото: Getty Images
Спецпроекты
Реклама

7 міфів про стосунки, які їх руйнують

Пункт №2 — найгірше, що можна допустити у стосунках.

Як знайти спільну мову кохання — радить психолог

Це дуже важливо для гармонійних та щасливих стосунків.

7 секретів мудрих жінок для гармонії в парі

Що раніше ти їх запам`ятаєш, тим краще для стосунків.

Loading...

4 уроки, які варто винести з невдалих стосунків

Якщо хочеш побудувати гармонійні та здорові стосунки, не повторюй ці помилки. 

Хочешь больше узнать про "Секс"?
Гороскоп

Як зрозуміти, що ти у токсичних стосунках: 7 «маячків» від психолога

Співведуча та експертка проекту «Екси» (Новий канал) Наталя Єжова розповіла, як розрізнити залежність від партнера

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Що таке гетсбінг і чому цим всі займаються

Розповідаємо більше про популярне віяння у сучасних стосунках.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.