Це-революція: інгредієнт, який змінить твою шкіру до непізнаваності

Красота / Тело и лицо
Фото: instagram.com/romeestrijd
Cosmo

За словами дерматологів, влітку в організмі людини втрачається понад 80% вітаміну С під впливом ультрафіолетових променів. Тому більшість із нас гадає, що цей потужний антиоксидант повинен бути у beauty-рутині лише у найтепліші місяці. Проте експерти зауважують, що з приходом холодної пори не варто відмовлятися від продуктів із цим компонентом. Чому – розбирався cosmo.com.ua.

Користь вітаміну С

Перш за все вітамін С сприяє швидкому загоєнню ран. Він також бере участь у синтезі колагену і заповільнює старіння. Саме тому чимало косметичних брендів почали активно додавати вітамін С до своєї продукції: виготовлення антивікових кремів, засобів для сяяння та висвітлення шкіри, а також лікування запалень, акне та постакне.

Варто зауважити, що найкраще вітамін С проявляє свої можливості разом із вітамінами А та Е. Їх наявність найчастіше спостерігається у сонцезахисних засобах.

Вітамін С не лише позитивно впливає на стан нашої шкіри, а й зміцнює стінки кровоносних судин, кісток, зубів, допомагає відновити клітини, а також сприяє засвоєнню заліза в організмі. До того ж у період застуд (а це саме осінь-зима) антиоксидант захищає організм від інфекцій та прискорює процес одужання. 

Де знайти вітамін С?

Джерелами аскорбінової кислоти є продукти харчування – і це не лише цитрусові. Його набагато більше у смородині, обліписі, шипшині та навіть капусті. 

Яка добова норма вітаміну С?

Для дорослої людини — 70-100 мл. Норма залежить від багатьох факторів: імунних особливостей, віку, загального стану організму. Тому краще проконсультуватися зі своїм лікарем. 

Протипоказання

У вітаміна С є одна особливість, яка створює складнощі у його додаванні в косметику. Він нестабільний під дією світла та високих температур. Тому радимо зберігати косметику з цим антиоксидантом у темному місті й берегти від різкого перепаду температур.  

Найефективніші засоби з вітаміном С на будь-який бюджет:

Интенсивная омолаживающая сыворотка с эфиром витамина С Intensive Brightening Regimen 15%, Perricone MD

Интенсивный концентрат против морщин с 12,5% витамина С, Kiehl’s 

Восстанавливающий крем с витамином C C-Tetra, Medik8

Сыворотка от морщин, улучшающая цвет лица С Instytutum Anti-wrinkle brightening C-erum

Увлажняющий крем для кожи вокруг глаз с витамином С, Vital C, Image Skincare

Антивозрастная сыворотка для кожи вокруг глаз C Eye Serum Advance +, iS Clinical

Ночные капсулы с витамином С, Anew Avon

Рейтинг / 0
5 5 4