8 додатків для роботи, які підвищать твою продуктивність

Знахідка!


АВТОР: Анастасія Якубишин

опубліковано: 13 травня 2024

Час — найцінніший ресурс. Твоє місце роботи «купує» не лише твої навички, софт- і хард-скіли, а й твій час. Саме тому важливо використовувати інструменти, які допоможуть тобі бути більш продуктивною на роботі й виконувати всі свої завдання швидше та ефективніше. Ось декілька з найкращих додатків, які допоможуть тобі підвищити свою продуктивність.

ToDoist

ToDoist — це популярний менеджер завдань, який допоможе тобі організувати свої справи та визначити пріоритети. Ти можеш створювати списки завдань, встановлювати дедлайни, додавати нагадування та співпрацювати з іншими людьми. ToDoist інтегрується з понад 80 додатками та здатен стати для тебе місцем, де ти можеш залишити всі думки, які несила тримати у голові. Побережи свої нотатки у телефоні :)

Evernote

Багатофункціональний додаток для нотаток, який дозволяє зберігати текстові нотатки, зображення, аудіозаписи та вебсторінки. Ти можеш розподілити свої нотатки за блокнотами та тегами, а також синхронізувати їх між своїми пристроями. Тепер та важлива стаття про найкращий корм для твого кота точно не загубиться.

Google Calendar

Безкоштовний календарний додаток, який допоможе тобі планувати час та відстежувати свої події. Так, Google Calendar — досить популярний і очевидний додаток, але у нього справді є потенціал стати твоїм улюбленим. Попри простоту, тут ти можеш створювати календарі для різних цілей, налаштовувати нагадування та ділитися своїм календарем з іншими людьми, а також він прив’язаний до твоєї пошти й завжди у тебе під рукою.

@clairerose

Trello

Trello — це система управління завданнями, яка використовує візуальні дошки та картки для представлення завдань та проєктів. Ти можеш розподіляти свої завдання за списками, встановлювати дедлайни, призначати виконавців та відстежувати прогрес. Це класний простір, у якому вам з колегами буде зручно брейнштормити над новим проєктом.

Grammarly

Інструмент для перевірки граматики та правопису, який допоможе тобі писати англійською чітко та лаконічно. Grammarly може перевірити твої тексти на наявність граматичних, пунктуаційних та орфографічних помилок, а також надати тобі пропозиції щодо покращення стилю та читабельності. З ним ти точно не забудеш жодного the та a. 

Forest

Додаток для підвищення продуктивності, який допомагає зосередитися на роботі, блокуючи інші програми на певний час. Коли ти садиш віртуальне дерево у Forest, ти не можеш використовувати інші програми, поки дерево не виросте. Можливо, з його допомогою ти зробиш те саме завдання, яке постійно відкладаєш на потім.

Headspace

Додаток для медитації та усвідомленості, який допоможе тобі зняти стрес, покращити сон та підвищити концентрацію уваги. Headspace пропонує різноманітні медитації для різних цілей, а також курси та програми, які допоможуть тобі розібратися в основах медитації та усвідомленості. Ти можеш запитати: що медитація має спільного з продуктивністю? Саме медитація може допомогти тобі впоратися зі стресом, напругою і тривожністю, які багато хто відчуває під час робочого дня. 

@rosiehw

Freedom

Блокувальник програм, який допоможе тобі зосередитися на роботі, блокуючи вебсайти та програми, які відволікають тебе. Ти можеш установити часові інтервали, протягом яких Freedom буде блокувати певні вебсайти або всі вебсайти, окрім дозволених.

Під час вибору додатків важливо врахувати свої потреби та те, як ти працюєш. Чи потрібен тобі менеджер завдань, щоб організувати свої справи? Чи потрібна платформа для комунікації, щоб спілкуватися з колегами? Чи вона у тебе вже є? Чи потрібна тобі система управління проєктами, щоб відстежувати свій прогрес? Як тільки ти визначишся зі своїми потребами, можеш почати досліджувати різні доступні додатки та знайти ті, які найкраще підходять саме тобі. 

Успіхів! 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Стиль життя
ПОПУЛЯРНІ