Найтрендовіша прикраса літа: 10 ідей, як носити анклети

Мода / Тренд
Фото: www.instagram.com/jacquieaiche
Cosmo

Все частіше на красунях street style та у модних глянцях можна помітити стильний аксесуар анклет або браслет на ногу. І хоча цю прикрасу не можна назвати новинкою, тренд її носити увірвався у моду 2019-го з новою силою.

Цікаво, що перші анклети з’явилися ще у часи Стародавнього Єгипту. Матеріал, із якого були виготовлені ці браслети, вказував на матеріальний достаток родини. Але найпопулярнішими анклети стали в Індії. Браслети, з ланцюжком й кільцем, що одягається на палець, під назвою паял носять східні танцівниці й до сьогодні.

Нині знайти ідеальний анклет для себе - зовсім не проблема. У магазинах представлено безліч варіантів браслетів на будь-який смак. Це золоті й срібні моделі з камінням або перлами, а також варіанти з мушлями й бісером.

Поєднуй більш елегатні анклети з дорогоцінних металів із туфлями на високих підборах. Браслети з великими намистинами підійдуть для створення образу у стилі бохо. Анклет-паял - твій незамінний аксесуар на пляжі, а браслет із серцями або зірками прикрасить спортивний лук із кросівками.

Дивись нашу галерею образів із різноманітними анклетами й надихайся для створення власних літніх луків!

 Автор: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 13