Обережно: ці корисні овочі насправді заважають тобі схуднути

Cosmo

Ми звикли чути, що велика кількість овочів дозволена навіть при найсуворіших дієтах. Однак трапляються випадки, коли, здається, харчування абсолютно правильне, а ось вага не зменшується, а навпаки зростає.

Причиною такого парадоксу можуть стати саме овочі. Про це йдеться у новому дослідженні Гарвардської школи охорони здоров’я. Виявляється, деякі овочі містять велику кількість крохмалю, тобто прихованих вуглеводів. До того ж у їхньому складі є цукор, тож вживати такі овочі в їжу — те саме, що пообідати пастою або десертом.

Зауважимо, овочі з крохмалем провокують викид інсуліну та посилення відчуття голоду. В результаті, ти їси більше, щоб компенсувати перепади цукру, а процес схуднення заповільнюється. 

Розповідаємо більше про саме дослідження. Відомо, що в ньому взяли участь 13 тис. учасників. Було встановлено, що люди, які споживали більше овочів із крохмалем, швидше набирали вагу, ніж ті, хто надав перевагу «зеленим» варіантам.
Отже, до списку калорійний овочів було віднесено горох, картоплю, кукурудзу та квасолю. Звісно, всі ці продукти містять у своєму складі велику кількість корисних вітамінів та мінералів, тому відмовлятися від них кардинально не рекомендується. А ось обмежити споживання протягом дієти — ніхто не забороняє. 

Чудовою альтернативою цим овочам стануть броколі, морква, болгарський перець або цукіні. У них — чимало клітковини і води, які діятимуть лише на користь!

5 5 7
Фото: Getty Images
Спецпроекты

Как убрать живот за неделю в домашних условиях: полезные советы

Чаще всего к вздутию приводят небольшие просчеты в диете, которые не так уж сложно исправить. Результат проявится уже через неделю. Без изнурительных упражнений. 

Loading...

Как быстро похудеть: 14 здоровых способов

Никаких жестких диет – только приятные и здоровые шаги на пути к идеальной фигуре!

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.