Love is in the air: 7 ідей для весняних побачень

Насолоджуйтеся весною разом


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @milesleavphoto

опубліковано: 15 квітня 2024

Кожний момент, проведений поруч із коханою людиною, — особливий. Для того щоб ваші побачення залишали ще яскравіші спогади, пропонуємо 7 ідей, як провести найближчі вечори та вихідні, аби зблизитися ще більше.

Springtime in a park 

Очевидний, але від того не менш прекрасний варіант, чому присвятити вихідний, — прогулянка парком, ботанічним садом чи алеєю сакур або магнолій. Неповторна весняна краса природи завжди вражає і надихає та допомагає побути в моменті. Зробіть чудові фото або просто зосередьтеся на барвах навколо — впевнені, цей день запамʼятається вам надовго. 

Training season

Погожі весняні дні — якнайкращий час, щоб почати або відновити тренування чи доповнити свої звичні фізичні навантаження спільною активністю. Спробуйте ракінг — піші прогулянки з наплічниками чи іншими обважнювачами, що підіймають настрій і розвивають витривалість, покатайтеся разом на велосипедах або вирушіть на пробіжки. Разом веселіше займатися і мотивувати одне одного дбати про здоровʼя.

Громадське життя

Наш внесок у спільну українську справу може і має набирати різних форм. Окрім регулярних донейтів і всіх видів діяльності, спрямованих на наближення перемоги, присвятіть час акції з висвітлення війни в Україні для привернення уваги світу, що регулярно проводяться в різних містах. Візьміть участь у толоці — прибиранні та відновленні локацій, що свого часу зазнали пошкоджень від обстрілів, долучіться до доброчинних заходів, та обов’язково пройдіть навчання з надання домедичної допомоги, регулярно оновлюйте ці навички на тренінгах і в разі потреби розширюйте ці знання. Видів корисної активності — безліч, і нам добре відомо, що об’єднаними зусиллями можна досягнути великих, таких потрібних нам усім результатів.

Movie lovers 

Влаштуйте марафон перегляду фільмів — номінантів та лауреатів премії «Оскар», які вже зʼявилися в цифровій версії, або віддайте перевагу іншим шорт-листам престижних нагород — українських, американських чи європейських. Складайте ваші особисті рейтинги та обирайте переможців — цей приємний процес можна розтягнути на багато тижнів.

All for you pleasure 

Присвятіть день, вечір, ніч і скільки завгодно часу вашим ніжностям і сексу. Поговоріть про свої бажання і фантазії та виділіть час на те, щоб неспішно досліджувати одне одного. Чуттєвий масаж, нові секс-пози й техніки, іграшки, щоб урізноманітнити ваш секс, — на те, щоб відкрити нові обрії в інтимному житті, буває потрібен відповідний настрій і максимальне розслаблення. Відкладіть усі справи, вимкніть телефони (а може, навпаки, залиште поруч, щоб увімкнути або записати на них дещо цікаве) і сфокусуйтеся на найприємнішому — такій бажаній людині поряд. 

Gastro tour

Old, but gold — побачення, присвячені знайомству з новими закладами, їжею й кухнями світу, точно входять до числа найулюбленіших у більшості пар. Вирушайте на пошуки свіжих гастрономічних вражень або відведіть партнера до «свого» місця і замовте для нього страву, яка подобається вам найбільше. Пізнавати смаки одне одного навіть у буквальному розумінні — напрочуд приємно. 

Похід за книжками

Вирушайте за книжками, які давно хотіли прочитати, складайте одне для одного списки літератури, якою хочете поділитися з партнером, і знайомтеся з улюбленими текстами коханої людини. Художня література, нонфікшн, альбоми з репродукціями, комікси — поповнюйте домашню бібліотеку, відкривайте нове і перечитуйте улюблене разом, занурюючись у внутрішній світ одне одного.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ