Вибір зірок: що таке golo-дієта, і чому її так часто гуглять

Cosmo

Незважаючи на бодіпозитивні тренди, чимало жінок досі ставлять перед собою ціль схуднути. Оскільки запит «як схуднути» є одним із найпопулярніших у Google, в мережі регулярно з’являється все більше нових дієт і планів харчування, які допомагають позбутися зайвих кілограмів. Одним із таких стала golo-дієта. Ми розібралися у її основних принципах й ефективності.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Emily Ratajkowski (@emrata) 24 Июн 2017 в 6:26 PDT

Що таке golo-дієта?

Назва дієти розшифровується як Go Lose Weight. Go Look Great. Go Love Life — Схудни. Май неперевершений вигляд. Люби життя. Ціллю дієти є контроль інсуліну. Саме цей гормон впливає на обмін речовин, збільшення ваги й загальний стан здоров’я. До того ж порушення балансу інсуліну підвищує ризик виникнення такий серйозних захворювань, як цукровий діабет та хвороба Альцгеймера.

Експерти з golo-харчування на офіційному сайті про дієту зауважують, що контролювати рівень інсуліну можна за допомогою правильного харчування, а також golo-домішок.

Основні принципи

На відміну від інших дієт, які змушують нас забувати про улюблені продукти й навіть голодувати, golo спонукає харчуватися звичайними продуктами і навіть закликає уникати дієтичних коктейлів чи фітнес-батончиків. Одним із принципів дієти є отримання всіх необхідних елементів із корисних продуктів, які у комплексі створюють оптимальну кількість білків, жирів та вуглеводів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Miranda (@mirandakerr) 26 Фев 2019 в 1:00 PST

Якщо вирішила дотримуватися новомодного харчування, твій раціон повинен складатися із великої кількості овочів, риби і птиці, чорного рису, сиру, цільнозернового хліба й горіхів. Творці дієти також розповіли, що складаючи план харчування, брали до уваги практичність і наповнили дієту стравами, які ти з легкістю приготуєш вдома.

Зауважимо, важливим аспектом golo-дієти стали спеціальні домішки, які команда розробляла майже десять років. До їхнього складу входять рослинні елементи й мінерали, симбіоз яких дарує відчуття ситості й бадьорості.

Ефективність дієти

Хоча golo-дієта отримала шалену популярність у Google, її ефективність поки що науково не доведена. Концепція правильного харчування не викликає сумнівів, а ось користь вищезгаданих домішок продовжують досліджувати. В будь-якому випадку дієта закликає переглянути продукти в холодильнику й викинути зі свого раціону всі шкідливі складники.

Текст: Дар'я Андрійчук 

5 5 4
Фото: instagram.com/emrata
Спецпроекты

10 ошибок, из-за которых ты никогда не похудеешь

Чтобы попытки заканчивались успехом, не делай так.

Loading...

Топ-5 секретів ідеальної фігури Емілі Ратаковскі

Ці правила допомагають їй завжди бути у формі.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.