Чи існує дієта, яка підходить усім? Відповідь дієтолога

Cosmo

У своїй новій книзі «Deep Medicine: How Artificial Intelligence Can Make Healthcare Human Again» американський кардіолог, генетик і доктор медицини Ерік Тополь розповідає усе про майбутнє харчування.

Перед написанням книжки експерт провів експеримент, щоб знайти відповідь на запитання, чи існує ідеальна дієта для всіх. Протягом двох тижнів за допомогою сучасних комп’ютерних технологій науковці вимірювали показники лікаря Тополя: якісь та обсяг їжі, яку споживали опитувані, рівень глюкози у крові, тривалість сну та фізичні навантаження.

Після фільтрування даних за допомогою штучного інтелекту, був отриманий так званий персональний «атестат» продуктів, які були б універсальними для всіх людей. Ти будеш здивована, як і сам експерт Тополь, коли дізнаєшся, які продукти ввійшли у ТОП-п’ятірку. Серед них були чізкейк та ковбаса, а ось вівсянка, фрукти та овочі пасли задніх.

Тривалий час вчені задумуються над питанням, чому одні й ті самі продукти по-різному впливають на організм людей. Після вищезгаданого експерименту за допомогою штучного інтелекту вдалося зазирнути глибше. Так, вчені отримали єдиний принцип здорового харчування, але не можуть назвати його надійним та універсальним.

Оскільки вони дійшли висновку, що ідеальної дієти для всіх не існує, дати чітку й точну відповідь на те, чи корисні снеки, яйця та молоко неможливо. Однак хоча універсальної дієти не існує, лікар Тополь вважає, що рекомендації лікарів щодо правильного харчування потрібні всім. Просто їх потрібно підбирати індивідуально, проаналізувавши стан здоров’я пацієнта.

Текст: Дар`я Андрійчук

5 5 2
Фото: Gettyimages
Спецпроекты
Реклама

5 неочевидных признаков, что твоему организму не хватает жиров

Не стоит думать, что жиры всегда ведут к набору весу. Некоторые даже способствуют похудению.

Loading...

10 ошибок, из-за которых ты никогда не похудеешь

Чтобы попытки увенчались успехом, не делай так!

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Хочешь больше узнать про "Диеты"?
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.