Чому фініки — найкраща альтернатива солодощам

Cosmo

Зараз у мережі можна знайти чимало інформації про те, як цукор шкодить нашому організму. Тому красуні намагаються відмовитися від солодощів, де його вміст особливо високий, на користь корисних альтернатив не тільки, щоб зберегти фігуру, а й щоб піклуватися про своє здоров’я.

Потішити себе солоденьким інколи хочеться, тож пропонуємо звернути увагу на фініки. Про їхню користь ходять легенди — ще у Стародавньому Єгипті вважали, що фініки містять усі необхідні речовини для людини, і якщо харчуватися лише ними і водою у голодні часи, то можна прожити декілька років. Звісно, так експериментувати не потрібно, але дізнатися більше про цілющі властивості популярного сухофрукту треба!

1. Вони позитивно впливають на твою фігуру. Хоча продукт містить велику кількість вуглеводів, він має низьку кількість калорій. Тому фініки рекомендують споживати замість солодощів під час дієт.

2. Фініки піклуються про твою молодість. Цей сухофрукт — справжнє джерело вітамінів групи В, рослинного білка, клітковини та вітаміну К. У ньому також містяться кальцій, калій, магній, цинк та залізо — мікроелементи, які відповідають за нормальне функціонування всіх систем організму. А ось завдяки природним антиоксидантам фініки запобігають появі запалень і сповільнюють процес старіння.

3. Вони зміцнюють імунітет. Лікарі рекомендують вживати фініки після хвороби або операції. Вважається, що вони допомагають організму швидше відновлюватися. До того ж фініки заспокоюють кашель і сприяють виведенню мокротиння, а отже, вони корисні для легень і їх можна споживати при гіпертонії чи анемії.

4. Фініки сприяють роботі мозку. У їхньому складі міститься чимало глюкози, тому вони покращують роботу мозку і збільшують розумову концентрацію. Якщо ти студентка або багато працюєш на роботі розумово, тепер ти знаєш, що з’їсти на перекус.

5. Фініки допомагають знизити ризик розвитку раку. Пектин та харчові волокна, які входять до їхнього складу, знижують ризик захворювання декількома видами раку і позитивно впливають на роботу травної системи.

Текст: Дар`я Андрійчук

5 5 4
Фото: Gettyimages
Спецпроекты
Реклама
COSMO / Тренды

Твоя жизнь / Рецепты
Это интересно

9 модных видов кофе

Чтобы понимать современный жаргон из меню модных кофеен, нужно быть чуть ли не доктором наук! Мы расшифровали для тебя несколько названий, чтобы ты могла вовремя блеснуть умом и вкусом. 

Loading...
Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.