Найкращий період: Олена Жупікова про те, як зробити вагітність щасливою та комфортною

Тело / Здоровье
5 февраля 2021
Cosmo

Жінки діляться на два табори: одні вважають період очікування дитини найпрекраснішим у житті, другі ж зізнаються, що він став для них тяжким випробуванням. Так дійсно буває, й справа не тільки у фізичному дискомфорті: невизначеність, хвилювання за малюка й власне здоров`я призводять до хронічного стресу. Проте є фактори, що допомагають зробити вагітність комфортною та спокійною. Разом з інноваційним пологовим будинком Лелека ми вирішили дослідити це питання та поспілкуватись з відомими, успішними, а головне щасливими жінками, які нещодавно стали мамами. Нашою першою героїнею стала Олена Жупікова, засновниця компанії з організації івентів преміум-класу KA Group, яка добре розуміється на сервісі високого класу. Вона розповіла про 5 головних факторів, завдяки котрим очікування її донечки приносило виключно приємні емоції.

Фактор №1: Кваліфікація лікарів — запорука довірливих відносин

У питаннях здоров`я жінці важливо покладатися виключно на професіоналів, особливо якщо справа стосується її майбутньої дитини. Ставши на облік у Лелеку, Олена зрозуміла, що обирати лікаря для приймання пологів немає потреби, адже кожен спеціаліст тут — професіонал, здатний забезпечити належний медичний супровід: 

«Всі лікарі мають професійну сертифікацію. Лелека — єдиний український пологовий будинок, який працює за міжнародними стандартами JCI. Наявність престижної сертифікації гарантує надійність та високу якість послуг».

Фактор №2: спостереження вагітності та пологи у одній клініці

Спочатку Олена думала, що клініка «Лелека» функціонує виключно як пологовий будинок, тому вирішила спостерігатися у власного гінеколога та відчула тривогу через невірне трактування аналізів, зроблених у приватній лабораторії. 

«Лише прийшовши до жіночої консультації у «Лелеку», я відчула надійність та спокій, а до лікарів одразу виникла довіра. Мені пояснили, що краще не гуглити пояснення результатів аналізів, а якщо виникнуть проблеми, мене обов’язково проінформують. На УЗД я насолоджувалася розповіддю лікаря про дитину — отримала незабутнє задоволення від процесу. Кожного разу, коли я виходила з жіночої консультації, мені видавали спеціальну ємність для аналізів. Цю турботу я дуже ціную, адже вона позбавляє від зайвого клопоту», — розповідає Олена.

Фактор №3: Відсутність інформаційного перевантаження

Відсутність інформаційного перевантаження — важлива складова спокою майбутньої мами. Аби вона не відчувала себе втомленою від великої кількості даних, яка до неї надходить, лікарі мають надавати інформацію дозовано. Саме так роблять фахівці пологового будинку Лелека.

«У «Лелеці» відсутнє перевантаження інформацією. Після кожного візиту видають перелік процедур, які будуть проводитися наступного разу це заспокоює. Проводячи паралель з моєю роботою, можу сказати, що маю навіть Journey map — мобільний додаток, де фіксуються дати візитів та результати обстежень», — згадує Олена.

Фактор №4: Ти розслаблена, коли про тебе дбають

Олена — спікер та бізнесвумен з режимом роботи 24/7. Вона не вважала статус вагітної жінки перешкодою для того, щоб продовжувати вести активний спосіб життя та не ставити на холд улюблену справу: 

«Я не ставлю вагітність понад усі плани. Навіть проводила форум з великим керівницьким навантаженням. Мені пощастило з клінікою, в якій ведуть мою вагітність. Лікарі Лелеки всю турботу про мене забирають на себе. Це піклування часто є непомітним, тому що багато організаційних моментів вони залишають за лаштунками. Саме у цьому полягає секрет WOW Customer Experience, який є в Лелеці», — розповідає Олена Жупікова.

Фактор №5: Комфорт у всьому 

Пологи у Лелеці не є стресом для жінки — персонал та лікарі дбають про те, щоб породіллю буквально оточував комфорт. Це відчувається всюди: брати з собою щось крім документів не потрібно — змінний одяг, засоби гігієни для жінки й малюка, словом, усе необхідне забезпечує клініка. Олена зауважує, що перебування у післяпологовій палаті більше схоже на відпочинок у готелі, а харчування з урахуванням стану здоров`я та особистих уподобань не поступається кращим ресторанам. Також Лелека дбає й про те, щоб значно спростити молодим батькам перші тижні з малюком — свідоцтво про народження та інші важливі документи можна отримати прямо у пологовому!

Проте Лелека — не єдиний приватний пологовий в Україні, тож ми запитали Олену: чому саме він?

«Якщо провести алегорію, інші зараз виглядають, немов 15-річний Mercedes Benz 600. Рівень? Так, проте рейстайлінг необхідний. Лелека, за рахунок нещодавнього виходу на ринок, — це інноваційна Тесла, що відповідає усім сучасним стандартам і знаку якості», відповіла Жупікова.

5 5 3
Спецпроекты
Реклама

5 убедительных причин медитировать хотя бы по 15 минут в день

Ловить дзен очень полезно для здоровья, карьеры и личной жизни.

Loading...
Тело / Здоровье
Это интересно

5 продуктов, которые, на самом деле, не так и полезны

Лучше отказаться от их употребления!

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Ксения Мишина

Давай без короны: как устроить вечеринку дома и выбрать подарки для близких

Новый год, новая ты: обещания самой себе и большой астропрогноз на 2021

Cosmo Beauty Awards: главные продукты года

Меняем секс к лучшему: новые реалии вашей близости

15 способов одеться тепло и нарядно


Тело / Здоровье
Надо прочитать

Начистоту: 5 ошибок, которые мешают тебе перейти на здоровый рацион

Признайся, ты тоже много думаешь о пункте №5?

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Тело / Здоровье
Надо прочитать

Healthy mood: как получать от еды максимум пользы

Этими советами может пользоваться каждая!

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

5 неожиданных причин сонливости и как с ней бороться

Хватит жаловаться на плохой кофе — проблема в другом!

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.