Негативні риси усіх знаків зодіаку: визнач свої

Твоя жизнь / Lifestyle
14 октября 2020
Cosmo

Ні для кого не секрет, що кожен із нас має і позитивні, і негативні риси. Як Місяць має темну і світлу сторони, так і людина відображає свою тінь. Проте знаючи про свої мінуси, можна трансформувати їх у плюси. І саме зірки підкажуть, яку тінь приховує твій знак зодіаку.

Овен 

Овни часто вважають себе центром Всесвіту. Знаходячись у колективі або компанії друзів, вони представляють себе єдиними і неповторними. Однак таким чином, представники цього знаку можуть легко втратити близьких. Виріши що для тебе важливіше — лідерство чи друзі?

Телець 

Хоча чимало Тельців досягають успіху в кар’єрі, їм властива така риса, як лінощі. Тельці також бояться змін і часто не готові покидати власну зону комфорту. Якщо не навчишся контролювати свою тіньову сторону, одного дня взагалі не захочеш нічого робити. Настав час жити повноцінно!

Близнята

Близнята люблять себе похвалити, навіть коли спіткала невдача. Таким людям зазвичай важко досягти більшого й обирати правильні орієнтири по життю. Представники цього знаку звикли вірити, що життя легке і напружуватися зайвий раз не потрібно. 

Рак 

Ракам властива думка: «А що, якщо я щось зробила не так?». Ти хочеш, аби всю твою роботу оцінили гідно, і тебе легко засмутити. Та не варто картати себе сумнівами і хвилюванням. Іди вперед і дій, не зважаючи на все!

Лев

Тінь Левів полягає у їхньому нарцисизмі. Вони завжди впевнені у собі й не зважають на думку інших. А критики Леви й взагалі не сприймають. Хочемо, аби ти частіше керувалася розумом і боролася з надмірним гонором. До того ж будь вдячна тим, хто допомагає.

Діва 

Основна складність характеру Дів у тому, що кожна їхня дія потребує ретельного аналізу. На додаток, представники цього знаку часто роблять лише те, що потрібно, і так, не отримують від життя максимального задоволення. 

Терези

Терези звикли хвилюватися про те, що про них думають інші. Їм також легко втратити власну думку під впливом людей, адже головне — справити гарне враження. Спробуй не зважати на оточуючих і робити те, що тобі до душі. Швидко помітиш, наскільки життя стало простішим. 

Скорпіон 

Тіньова сторона Скорпіонів постійно шепоче їм, що потрібно позбуватися конкурентів будь-якими можливими способами. Представників цього знаку не цікавить доля інших людей і вони концентруються виключно на реалізації власних амбіцій (навіть користуючись жорсткими методами). 

Стрілець 

Стрільці — надто безтурботні й оптимістичні. Вони зазвичай вважають, що в кінці-кінців усе налагодиться, хоча варто було би підготуватися до важливих подій. 

Козоріг 

Це затяті трудоголіки, які забувають про своїх рідних. Їхня тінь промовляє: «Потрібно ще більше часу приділяти роботі, а інші бажання реалізуються самі собою». Довірившись темній стороні, Козороги ризикують втратити близьких і залишитися наодинці з кар’єрою. 

Водолій 

Водолії не мають жодних рамок. Їхній девіз: «Усі навколо — сіра маса, але я зовсім не такий!». Представникам цього знаку варто усвідомити свою проблему і ставитися до певних життєвих моментів серйозніше. 

Риби 

Риби часто опускають руки і вважають, що намагатися досягти більшого вже немає сенсу. Таким чином, життя представників цього знаку перетворюється на низку обставин, у яких вони опиняються за велінням долі. Якщо нарешті почнеш робити усвідомлений вибір, керуватимеш власним життям, а не навпаки.

Даша Андрійчук 

5 5 24
Фото: giphy.com
Спецпроекты
Реклама
Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Нервным женщинам необходимо ежедневно пить шампанское

По данным исследователей, употребление игристого вина помогает справиться со стрессом.

COSMO / Тренды

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Холостячка: СТБ запускає діджитальну кампанію #СильнаЯ проти стереотипів

#СильнаЯ порушить важливу тему поширених у суспільстві стереотипів щодо жінок, показавши їхню суперечливість і абсурдність.

Loading...
Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Новолуние в сентябре 2020: как использовать этот период с максимальной пользой

Лучшее время наконец записаться в зал и начать собственный бизнес!  

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.