Негативні риси усіх знаків зодіаку: визнач свої

Cosmo

Ні для кого не секрет, що кожен із нас має і позитивні, і негативні риси. Як Місяць має темну і світлу сторони, так і людина відображає свою тінь. Проте знаючи про свої мінуси, можна трансформувати їх у плюси. І саме зірки підкажуть, яку тінь приховує твій знак зодіаку.

Овен 

Овни часто вважають себе центром Всесвіту. Знаходячись у колективі або компанії друзів, вони представляють себе єдиними і неповторними. Однак таким чином, представники цього знаку можуть легко втратити близьких. Виріши що для тебе важливіше — лідерство чи друзі?

Телець 

Хоча чимало Тельців досягають успіху в кар’єрі, їм властива така риса, як лінощі. Тельці також бояться змін і часто не готові покидати власну зону комфорту. Якщо не навчишся контролювати свою тіньову сторону, одного дня взагалі не захочеш нічого робити. Настав час жити повноцінно!

Близнята

Близнята люблять себе похвалити, навіть коли спіткала невдача. Таким людям зазвичай важко досягти більшого й обирати правильні орієнтири по життю. Представники цього знаку звикли вірити, що життя легке і напружуватися зайвий раз не потрібно. 

Рак 

Ракам властива думка: «А що, якщо я щось зробила не так?». Ти хочеш, аби всю твою роботу оцінили гідно, і тебе легко засмутити. Та не варто картати себе сумнівами і хвилюванням. Іди вперед і дій, не зважаючи на все!

Лев

Тінь Левів полягає у їхньому нарцисизмі. Вони завжди впевнені у собі й не зважають на думку інших. А критики Леви й взагалі не сприймають. Хочемо, аби ти частіше керувалася розумом і боролася з надмірним гонором. До того ж будь вдячна тим, хто допомагає.

Діва 

Основна складність характеру Дів у тому, що кожна їхня дія потребує ретельного аналізу. На додаток, представники цього знаку часто роблять лише те, що потрібно, і так, не отримують від життя максимального задоволення. 

Терези

Терези звикли хвилюватися про те, що про них думають інші. Їм також легко втратити власну думку під впливом людей, адже головне — справити гарне враження. Спробуй не зважати на оточуючих і робити те, що тобі до душі. Швидко помітиш, наскільки життя стало простішим. 

Скорпіон 

Тіньова сторона Скорпіонів постійно шепоче їм, що потрібно позбуватися конкурентів будь-якими можливими способами. Представників цього знаку не цікавить доля інших людей і вони концентруються виключно на реалізації власних амбіцій (навіть користуючись жорсткими методами). 

Стрілець 

Стрільці — надто безтурботні й оптимістичні. Вони зазвичай вважають, що в кінці-кінців усе налагодиться, хоча варто було би підготуватися до важливих подій. 

Козоріг 

Це затяті трудоголіки, які забувають про своїх рідних. Їхня тінь промовляє: «Потрібно ще більше часу приділяти роботі, а інші бажання реалізуються самі собою». Довірившись темній стороні, Козороги ризикують втратити близьких і залишитися наодинці з кар’єрою. 

Водолій 

Водолії не мають жодних рамок. Їхній девіз: «Усі навколо — сіра маса, але я зовсім не такий!». Представникам цього знаку варто усвідомити свою проблему і ставитися до певних життєвих моментів серйозніше. 

Риби 

Риби часто опускають руки і вважають, що намагатися досягти більшого вже немає сенсу. Таким чином, життя представників цього знаку перетворюється на низку обставин, у яких вони опиняються за велінням долі. Якщо нарешті почнеш робити усвідомлений вибір, керуватимеш власним життям, а не навпаки.

Даша Андрійчук 

5 5 23
Фото: giphy.com
Спецпроекты
Реклама
Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Ивана Купала 2020: главные традиции празднования и запреты

Древние поверья, в которые мы верим и сегодня. 

Loading...

Цитаты великих людей об улыбке

Улыбка ничего не стоит, но дорого ценится – так сказал американский психолог и публицист Дейл Карнеги. Улыбайся чаще и больше, а наша подборка цитат вдохновит тебя на это.

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: София Ричи

Здоровый экоизм: новые правила жизни, сознательная мода и эко инфлюэнсеры

Экологично меняем работу и освежаем резюме

Вогнали в краску: прокачиваем навыки по окрашиванию волос дома

Go out: как сделать каминг-аут безопасным для себя и безболезненным для твоего окружения

Дофаминовый фастинг: не столько диета, сколько новомодный способ перезагрузки


Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Как пережить ретроградный Меркурий в июне 2020: рекомендации для каждого знака зодиака

Так, Рыбам нужно чаще выбирать здоровый сон вместо вечеринок до утра, а Девам — трижды подумать, прежде чем писать бывшему.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

10 заведений Киева, где можно “погурманить” устрицами

Настоящий рай для любителей морепродуктов!

Книги про стосунки: топ-20 корисних

Видання, читання яких дозволить налагодити особисте життя і стати підкованим в «амурних» справах

Гороскоп

Как позировать для фотографий: 7 хитростей, которые должна знать каждая девушка

Чтобы выглядеть на снимках так же сногсшибательно, как в зеркале, нужно научиться позировать перед камерой. Мы составили для тебя краткое пособие по фотографии – 7 трюков, которые должна знать каждая девушка. 

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Где готовят самые лучшие бургеры в Киеве: 5 лучших мест

Мы нашли самые вкусные и необычные бургеры в столице.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

5 идей для ночевки с подругами

Забудь о шумных дискотеках и прокуренных барах - пора вспомнить детство и пригласить подруг на настоящий девичник с ночевкой.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.