Як колір постільної білизни впливає на твій сон

Cosmo

Витрачаєш багато часу на те, щоб заснути? Існує безліч причин безсоння – від переживань щодо особистого життя до робочого стресу. За результатами досліджень Національного фонду сну, люди набагато краще сплять, коли їхні спальні кімнати мають світлі відтінки, а постільна білизна – сніжно-білий колір. В експерименті взяли участь 1500 осіб віком від 25 до 55 років.

«Ми детально вивчили, як різні медичні та поведінкові проблеми впливають на сон, і були здивовані, наскільки чутливим може бути людина до звуків, запахів і зорових ефектів, коли мова йде про нічний відпочинок», - розповів керівник експерименту Девід Клауд. Протягом дослідження 42% осіб не мали жодних проблем зі сном за будь-яких обставин. Усім іншим заважали навіть дрібниці: незручний матрац, надто яскрава постільна білизна, температура кімнати, сторонній шум, яскраве світло тощо. 

До того ж, Девід Клауд зауважив, що спальна кімната повинна використовуватися виключно для сну та сексу. А ми досить часто у ній їмо, дивимося телевізор та навіть сперечаємося, а потім самі ж дивуємося, чому не можемо досягнути у ній тотального релаксу.

Однак найдивовижнішим відкриттям фонду стало те, що на сон людини має великий вплив колір постільної білизни. Тож ідеальним кольоровим поєднанням для спальної кімнати є ніжно-рожеві стіни і біла постільна білизна. Біла постільна білизна провокує відчуття чистоти, затишку і спокою, тому забезпечує кращий сон. Усі люди, що брали участь в експерименті, заснули на білій білизні всього за 10-15 хв. Може, саме тому ми завжди так добре спимо у готелях?

Щодо тканини постільної білизни, вона неодмінно повинна бути приємною до тіла. Найкращі варіанти – із цупкої бавовни або сатину.

Текст: Дар'я Андрійчук

5 5 7
Фото: Gettyimages
Спецпроекты
Реклама
Тело / Здоровье
Надо прочитать

Думка гінекологів: 20 помилок при використанні тампонів

Ти думаєш, що вмієш користуватися тампонами, але ти можеш помилятися.

Куда поехать за здоровьем и красотой

Ретрит, который изменит жизнь к лучшему

Тело / Здоровье
Надо прочитать

Ежедневные прокладки: плюсы и минусы

Удобно, но безопасно ли? 

Тело / Здоровье
Это интересно

Що відбувається з тілом, коли ти приймаєш холодний душ

Декілька чарівних властивостей крижаної води. 

Loading...

Что произойдет с твоим организмом, если ты откажешься от алкоголя на месяц

Мы, в редакции Cosmo, любим проводить бьюти-эксперименты и бросать себе вызов. Ты с нами?

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.